Nájdeš nás aj na:

Európa

Prečo čakať do leta? Kréta v júni s letenkami od 82 eur

Prečo čakať do leta? Kréta v júni s letenkami od 82 eur

Máš chuť na leto ešte pred sezónou? Oddýchni si už v júni za skvelé ceny na slnečnej Kréte. Za morom a vytúženým relaxom môžeš odletieť z Viedne do Heraklionu od 82 eur.

Reklama

Pamätaj na to, že Laudamotion od apríla v tejto cene poskytuje už len malú príručnú batožinu. Ak si však na Pelikáne za pár eur dokúpiš Priority Boarding, môžeš si so sebou vziať aj klasickú príručnú batožinu s rozmermi 55x40x20cm do 10kg.

Heraklion z Viedne už od 82 eur

✈ z letiska Viedeň ???? malá príručná batožina ???? jún 2019

Letenka len od 82 eur

Najjužnejší ostrov v Európe ponúka všetko, čo má letná dovolenka mať. More s krásnymi plážami dopĺňajú malebné dedinky a veľkolepé hory. Oddych v pokojných častiach ostrova si môžeš okoreniť dobrodružnými potulkami.

Kréta je najväčším ostrovom Grécka plným histórie, nádhernej prírody a osviežujúcej prímorskej atmosféry. Nájdeš tu očarujúcu divokú faunu a flóru, ale aj luxus pre náročnejších cestovateľov.

Grécko je rajom všetkých labužníkov. Ochutnaj jeden z najlepších olivových olejov, lahodné grécke syry, tradičné mäsové pochúťky či šaláty.

Požičaj si auto a prebádaj viac

Nenechaj si ujsť to najlepšie z Kréty! Za desiatkami nádherných pláží a horskými zákutiami sa oplatí vycestovať autom. Viac o prenajatí auta za dobré ceny sa dozvieš na pelikan.sk.

Ubytovanie na Kréte

Ušetri čas a nájdi si hotel podľa svojich predstáv medzi našimi super pobytmi.


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    4/5 - (1 vote)
Komentáre

Hana je z Bratislavy, kde vyštudovala žurnalistiku. Vyskúšala si život vo Varšave ako študent médií a v Berlíne ako redaktor v online magazíne. Pracovné skúsenosti ju zaviali do cestovného ruchu a tam sa doteraz cíti ako doma. Miluje víkendové city breaky po európskych destináciách, ale aj exotiku.

Hore