Nájdeš nás aj na:

Amerika

Veľká porovnávačka leteniek do New Yorku: najlacnejšia vyjde 259 eur!

Mačku vo vreci nechce kúpiť nikto a to isté platí o letenkách do New Yorku. Po poslednej porovnávačke na Bangkok sme sa opäť rozhodli uľahčiť ti výber a nižšie v článku nájdeš momentálne tie najlepšie letenky s odletom z blízkych letísk (Viedeň, Budapešť, Praha). Rozdielov je veľa a každá letenka vyniká v niečom inom. Koniec koncov ide len o to, vybrať si tú, ktorá najviac sedí tvojim potrebám. Tú najlacnejšiu rezervuješ už od parádnych 259 EUR.

New York s Finnair od 259 EUR

Odlet: z Viedne Komfort na palube⭐⭐⭐⭐ Prestupy⭐⭐⭐

Batožina⭐⭐ Cena⭐⭐⭐⭐⭐ Termíny⭐⭐⭐⭐

Čo táto letenka stráca na batožine (letíš len s príručnou 8+2kg batožinou) spoľahlivo doháňa inde. Finnair ponúka z Viedne letenku so stopoverom v Helsinkách. Po ceste do New Yorku ťa čaká denná zastávka v hlavnom meste Fínska, takže môžeš počas jednej cesty navštíviť rovno dve metropoly. V ponuke sú navyše stále aj termíny na máj, takže letieť na ľahko nie je žiadny problém. Cena letenky je kapitola sama o sebe. Veď môžeš letieť za polovicu bežnej ceny. Ak predsa len potrebuješ podpalubnú batožinu, v druhom kroku rezervácie ho môžeš dokúpiť.

Viedeň ➜ New York ➜ Viedeň za 259 EUR REZERVUJ LETENKY

Ekonomická třída Finnair

New York s Austrian Airlines za 329 EUR

Odlet: z Viedne Komfort na palube⭐⭐⭐⭐ Prestupy⭐⭐⭐⭐⭐

Batožina⭐⭐ Cena⭐⭐⭐⭐⭐ Termíny⭐⭐⭐

Kto pozná Austrian Airlines, ten vie, že z Viedne ponúkajú skutočne množstvo destinácií po celom svete bez prestupu, New York nie je výnimkou. Nastúpiš vo Viedni a vystúpiš až priamo v New Yorku, bez toho, aby si stratil hodiny prestupmi. Na výber sú termíny od februára do apríla, takže môžeš stihnúť ešte aj jar vo Veľkom jablku. Letí sa síce s príručnou batožinou, no aj tu si môžeš dokúpiť podpalubnú batožinu priamo v rezervácii. Pokojne napríklad až na spiatočnú cestu. Tam leť na ľahko a späť sa vráť s kufrom plným nových módnych kúskov.

Viedeň ➜ New York ➜ Viedeň za 329 EUR REZERVUJ LETENKY

Ekonomická třída Austrian Airlines

New York so Singapore Airlines za 399 EUR

Odlet: z Prahy Komfort na palube⭐⭐⭐⭐⭐ Prestupy⭐⭐⭐⭐

Batožina⭐⭐⭐⭐⭐ Cena⭐⭐⭐⭐ Termíny⭐⭐⭐⭐

Singapore Airlines sú v komforte lietania skutočne svetová špička. Cenu za najlepšiu leteckú spoločnosť pre rok 2018 koniec koncov nezískali len tak pre nič za nič. Ak chceš dať prednosť pohodliu a perfektnému servisu, je práve toto tvoj horúci kandidát. Za parádnu cenu získaš 2x23kg batožinu a v kalendári môžeš stále vyberať z termínov medzi augustom až októbrom. To znamená, že si užiješ stále príjemné počasie aj miestne ceny. Na ceste späť máš dlhší prestup vo Frankfurte, počas ktorého sa môžeš vybrať do mesta. Singapore Airlines je navyše jedna z leteckých spoločností, ktorá už v ekonomickej triede zdarma ponúka komfortný balíček s hygienickými potrebami a napríklad aj kompresnými ponožkami. Napokon, prečítaj si o tom, ako vyzerá ekonomická trieda Singapore Airlines.

Praha ➜ New York ➜ Praha za 399 EUR REZERVUJ LETENKY

Ekonomická třída Singapore Airlines

New York s Delta Air Lines za 419 EUR

Odlet: z Prahy Komfort na palube⭐⭐⭐⭐ Prestupy⭐⭐⭐⭐⭐

Batožina⭐⭐ Cena⭐⭐⭐⭐ Termíny⭐⭐⭐⭐⭐

Ak hľadáš super letenku na leto do Ameriky, táto od Delta Air Lines ti sadne. Letíš síce len s príručnou batožinou, na pár dní v NYC si ale bohato vystačíš. Delta Air Lines totiž majú príručnú batožinu v súčte celých 12 kg a hlavne letíš z Prahy bez prestupu. To znamená, že si na mieste v čo najkratšom čase. Termíny sú od mája až do októbra.

Praha ➜ New York ➜ Praha za 419 EUR REZERVUJ LETENKY

Ekonomická třída Delta Air Lines

New York s Turkish Airlines od 449 EUR

Odlet: z Budapešti/Košíc Komfort na palube⭐⭐⭐⭐⭐ Prestupy⭐⭐⭐⭐

Batožina⭐⭐⭐⭐⭐ Cena⭐⭐⭐ Termíny⭐⭐⭐

Komfortný balíček spoločne so špičkovým servisom na teba čaká aj pri letenky s Turkish Airlines. V kalendári je plno termínov od februára do novembra, v cene máš 2x23kg batožinu a po ceste tam dlhý prestup v Istanbule. To je parádna príležitosť pozrieť si toto nádherné mesto. Pri Turkish Airlines máš totiž nárok na hotel zdarma (ak splníš podmienky), prípadne môžeš využiť aj bezplatnú prehliadku mesta. Hovoríme z vlastnej skúsenosti, takže tí prezradíme, ako získať hotel zadarmo s Turkish Airlines a aké sú podmienky. Prečítaj si tiež, ako vyzerá ekonomická trieda Turkish Airlines.

Budapešť/Košice ➜ New York ➜ Budapešť/Košice od 449 EUR REZERVUJ LETENKY

Ekonomická třída Turkish Airlines

5 (100%) 1 vote[s]
Pokračovať v čítaní
Advertisement
Komentáre
Advertisement Booking.com

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

Piatok, 24. máj 2019
17:45 | Nenechaj si ujsť lacnú Bukurešť: Tam aj späť začiatkom leta z Viedne za 33 eur!
12:10 | Miláno hlási lacné letenky! Leť v lete za super ceny od 43 eur.
10:27 | 389 eur za 8-dňový all-inclusive v Turecku? Sprav si leto už budúci týždeň.
8:41 | Bezkonkurenčná ponuka na Rio de Janeiro! Letenky z Prahy s návratom do Viedne za 479 eur.
8:06 | Nádherná a dobrodružná Keňa za 439 eur: Objavili sa lacné letenky Ethiopian Air Lines.

Štvrtok, 23. máj 2019
15:04 | Na víno do Bordeaux? Letenka z Viedne ako víno za 55 eur.
1 2 3 43

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore