Nájdeš nás aj na:

Dovolenky

PONUKA DŇA: 3 dni v 3*hoteli v Zakopanom s raňajkami a wellness za 89€

PONUKA DŇA: 3 dni v 3*hoteli v Zakopanom s raňajkami a wellness za 89€

Hotel Mercure Kasprowy Zakopane je 3-hviezdičkový hotel, ktorý sa nachádza v oblasti Polana Szymoszkowa. Hostia si môžu vychutnať malebnú panorámu Tatier, vynikajúce služby a množstvo atrakcií v každom ročnom období. Hotel Mercure Kasprowy je vhodný pre rodiny s deťmi, ako aj pre organizované skupiny. Hneď vedľa hotela sú geotermálne bazény a stanica lanoviek; v lete môžete lanovku využiť na výstup na vrchol Gubałówka a v zime ako lyžiarsky vlek. K dispozícii je tiež požičovňa lyží a bicyklov. Deti sa môžu tešiť na detské ihrisko a horolezeckú stenu. Reštaurácie ponúkajú vynikajúce regionálne jedlá a vaše ratolesti si môžu vybrať zo špeciálne pripraveného detského menu.

Reklama
 • Výlet v Zakopanom – 30.10.2020 (Pia) – 1.11.2020 (Ned) v 3* hoteli Mercure Kasprowy za 89€. Cena je konečná, platí pre 1 osobu.

Kam?

Hotel Mercure Kasprowy***, Zakopane, Poľsko

Kedy?

30.10.2020 (Pia) – 1.11.2020 (Ned)

Čo je v cene?

 • ubytovanie na 2 alebo 3 nociv hoteli Mercure Kasprowy***
 • raňajky formou bohatého bufetu
 • vstup do modernej Aqua wellness zóny 
 • Wi-Fi pripojenie

RÝCHLA REZERVÁCIA


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


 • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
  • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
  Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre

Už päť rokov pre teba náš tím loví lacné letenky, dovolenky a píše tipy na cestovanie po celom svete. V našej slovenskej redakcii sedí Hanka, Katka, Aďa a Roland, ktorí pre teba hľadajú to najlepšie zo sveta cestovania 24 hodín, 7 dní v týždni.

Hore