Nájdeš nás aj na:
palermo

Dovolenky

PONUKA DŇA: Palermo na 2 noci s letenkami a hotelom za 169€

PONUKA DŇA: Palermo na 2 noci s letenkami a hotelom za 169€

Sicílske hlavné mesto nazývané tiež „Kráľovstvo slnka“ vás takmer počas celého roka privíta slnečnými lúčmi. Palermo, ktoré leží tam, kde končí Európa a začína Afrika, odráža slávu bohatej sicílskej histórie. Kedysi rímske, byzantské, arabské, normanské a nakoniec talianske mesto ukrýva bohémske bary, typické talianske reštaurácie, veľa cestovín, darov mora a štipku arabskej kuchyne k tomu. Posedieť si na nábreží Mondello lido, ochladiť si nohy v mori, ísť do divadla Teatro di Verdura na taliansku operu! Nazrite do Galleria Regionale Siciliana – najlepšieho múzea v Palerme, do Palazzo dei Normanni – sídla stredovekého súdu, dnes sicílskeho parlamentu. Je tu čo objavovať! A dá sa to aj na bicykli a skútroch!

Reklama

Výlet v Palerme: 3*hotel s raňajkami na 2 noci za 169€ / osoba

  • Cena je konečná, platí pre 1 osobu. Obsahuje už všetky povinné poplatky.

KAM? Hotel Elite***, Palermo, Sicília, Taliansko

KEDY? Štvrtok 16. apríla – sobota 18. apríla 2020

ODKIAĽ? Letisko Viedeň

ČO JE V CENE: Obojsmerná letenka, ubytovanie v hoteli Elite***, všetky povinné poplatky, raňajky

HODNOTENIE HOTELA: 8.3 z celkových 10

RÝCHLA REZERVÁCIA


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre

Už päť rokov pre teba náš tím loví lacné letenky, dovolenky a píše tipy na cestovanie po celom svete. V našej slovenskej redakcii sedí Hanka, Katka, Aďa a Roland, ktorí pre teba hľadajú to najlepšie zo sveta cestovania 24 hodín, 7 dní v týždni.

Hore