Nájdeš nás aj na:

Dovolenky

PONUKA DŇA: Last Minute Zakynthos s letenkami, 4*hotelom a all inclusive za 699€ (7 nocí)

Ak si fanúšikom skvelej gréckej kuchyne a krásnej prírody, poď na Zakynthos! Ostrov Zakynthos, známy tiež pod talianskym názvom Zante, očaruje svojich návštevníkov nádhernými prírodnými scenériami a príjemnými plážami, ktoré pozvoľne klesajú do krištáľového mora. Pri svojich potulkách po ostrove nesmieš zabudnúť navštíviť unikátnu pláž Navagio, kde sa biely piesok dotýka azúrového mora. Celkovú scenériu doplňuje starý vrak, ktorý pláži dominuje. Úžasným zážitkom je aj plávanie v priezračných vodách uprostred jaskyne a potápanie s morskými korytnačkami.

Reklama
zakynthos

Hotel Ariong Green Riviera*** sa nachádza v pokojnej oblasti a je obklopený zeleňou. Príjemné stredisko Vassilikos s niekoľkými tavernami a obchodmi je vzdialené iba niekoľko minút chôdze. Rušné turistické stredisko Argassi s bohatým nočným životom cca 10 kilometrov od hotela. Jdnoducho sa dostaneš aj do hlavného mesta Zakynthos linkovým autobusom, zastávka je vzdialená od hotela asi 200 metrov.

 • Odlet z Bratislavy
 • Termín 12. – 19. jún
 • All inclusive strava
 • Letiskový transfer v cene
 • Podpalubná batožina v cene


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


 • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
  • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
  Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre

Hana je z Bratislavy, kde vyštudovala žurnalistiku. Vyskúšala si život vo Varšave ako študent médií a v Berlíne ako redaktor v online magazíne. Pracovné skúsenosti ju zaviali do cestovného ruchu a tam sa doteraz cíti ako doma. Miluje víkendové city breaky po európskych destináciách, ale aj exotiku.

Hore