Nájdeš nás aj na:

Ázia

Rodinná dovolenka v Dubaji: TOP 8 aktivít pre deti, ktoré budú počas leta úplne zadarmo

Návšteva Dubaja s deťmi je plná akcie – od zábavných parkov cez neuveriteľné rodinné rezorty, tancujúce fontány až po dychberúce výhľady. Dopraj rodine nezabudnuteľnú dovolenku v Dubaji už toto leto a navštív hotely a atrakcie, ktoré budú mať deti úplne zdarma po celom meste. Či už hľadáš luxus, túžiš po pobreží, aby si si užil/a slnko, more a piesok, alebo máš v pláne preskúmať aktivity v meste, máme pre teba zoznam, z ktorého si určite vyberieš.

Reklama

1. Objav s deťmi najvyššiu budovu sveta

Najlepší výhľad na Dubaj z vtáčej perspektívy sa ti naskytne z vyhliadky At the Top, Burj Khalifa, kde majú dve deti do 12 rokov (od 8.00 do 14.00) v sprievode dvoch dospelých vstup zdarma. Táto ikonická atrakcia sa nachádza na 124. a 125. poschodí najvyššej budovy sveta a ponúka panoramatický výhľad na mesto z výšky 456 metrov. Rezervácie je potrebné vykonať do 31. augusta 2023.

Vyhlad z Burj Khalifa

Zdroj: Shutterstock, Valerija Polakovska

2. Vyvez sa na vyhliadku The View v hoteli The Palm

Navštív pôsobivú vyhliadkovú plošinu na ostrove Palm Jumeirah, ktorá ponúka nádherný výhľad na Arabské more a panorámu Dubaja. Deti do 13 rokov majú v sprievode dospelej osoby vstup zadarmo. Rezervácie je potrebné vykonať v do 31. augusta 2023.

 The View v hoteli The Palm

Zdroj: Shutterstock

3. Získaj bezplatné vstupenky pre deti do observatória Sky Views

Ak majú tvoje deti radi výšky, vezmi ich počas leta zadarmo do observatória Sky Views. Táto atrakcia sa nachádza 219,5 m nad zemou, na vrchole hotela Address Sky View, a ponúka nádherný výhľad na panorámu Dubaja. Dve deti (do 12 rokov) môžu v sprievode dvoch dospelých navštíviť toto miesto každý deň v týždni do 14.00 h zadarmo. Rezerváciu je potrebné vykonať do 31. augusta 2023.

Oservatorium Sky Views

Zdroj: Shitterstock, RAW-films

4. Uži si zábavu s rodinou v AYA Parku

Dopraj svojim najmenším nezabudnuteľný zážitok v AYA Parku, kde majú deti v sprievode rodiča do 12 rokov vstup zdarma. Pútavý zábavný park v nákupnom centre WAFI City Mall pozostáva z niekoľkých zón, z ktorých každá rozpráva fascinujúci príbeh, vďaka špičkovej grafike, zvukom a svetlám. Rezervácie je potrebné vykonať do 30. septembra 2023.

wafi city mall dubaj

Zdroj: Shutterstock, Rus S

5. Zavítaj s deťmi do múzea Madame Tussauds

Zaži najznámejšie tváre planéty v múzeu Madame Tussauds, kam majú deti do 13 rokov v sprievode dospelého vstup zdarma. Svetoznáme múzeum voskových figurín na ostrove Bluewaters Island je domovom obrovského množstva realistických postáv celebrít, od Davida Beckhama cez Shah Rukh Khana až po samotnú Madame Tussauds. Rezerváciu je potrebné vykonať do 31. augusta 2023.

Madame Tussauds Dubaj

Zdroj: Shutterstock, Wirestock Creators

6. Nazri s deťmi do budúcnosti v Expo City Dubaj

Toto leto by si mal/a so svojimi ratolesťami určite navštíviť unikátne mesto v Expo City Dubaji, ktoré ponúka bezplatný vstup pre návštevníkov vo veku do 12 rokov. Toto mesto zamerané na budúcnosť, ktoré nesie odkaz Expo 2020 Dubaj, má množstvo ikonických atrakcií vrátane námestia Al Wasl Plaza, pavilónu Spojených arabských emirátov v tvare sokola a magického pavilónu udržateľnosti – Terra. Rezerváciu je potrebné vykonať do 31. augusta 2023.

Dubai Expo a palmy

Zdroj: Shutterstock, MDXB

7. Rezervuj miesto sebe aj deťom v TOP kinách Reel Cinemas

V kinách Reel Cinemas budeš mať pocit ako keby si sa skutočne preniesol/preniesla priamo do filmu a to vďaka najpohlcujúcejším zvukom a najpohodlnejším sedadlám. Toto kino disponuje luxusnými polohovateľnými sedadlami, najlepšou akustikou Dolby a možnosťou objednania jedla z reštaurácie. Pozri si najnovšie filmové trháky a vezmi so sebou deti do kina Reel Cinemas. Každý pracovný deň do 14.00 hod. majú deti do 11 rokov vstup zdarma v sprievode rodiča. Rezervácie je potrebné vykonať v období od 1. mája do 31. augusta 2023.

Kiná Reels Dubaj

Zdroj: Shutterstock, Sarunyu L

8. Dopraj si dávku adrenalínu aj s deťmi v Xstrike

Uži si akčnú zábavu v Xstrike, ktorá ponúka akčný laser tag či paintball. Ku každej zakúpenej vstupenke pre dospelého dostaneš detský lístok (do 13 rokov) zadarmo. Táto aréna plná zábavy, nachádzajúca v Al Quoz, spraví tvoj deň nezabudnuteľným, pretože simulácia boja sa tu stretáva so súťažnou hrou. Rezervácie je potrebné vykonať v období od 1. mája do 31. augusta 2023.

Hra paintball

Zdroj: Shutterstock

KOMPLETNÝ ZOZNAM ZLIAV PRE DETI NÁJDEŠ TU

Zdroj: Visit Dubai

Zdroj úvodnej foto: Shutterstock

Lacné letenky do Dubaja


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

 • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 15-krát denne
  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
   • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
   5/5 - (1 vote)
  Komentáre

  Dominika pochádza z Bratislavy a je absolventkou fakulty masmediálnej komunikácie. Počas štúdia si vyskúšala prácu v niekoľkých online redakciách zameraných na šport, hudbu, životný štýl a cestovanie. Zúčastnila sa marketingovej a novinárskej stáže v Portugalsku. Za svoje vysnívané destinácie považuje Juhovýchodnú Áziu, Kanadu, Nový Zéland, Austráliu, Indiu......a vlastne všetky. Riadi sa heslom: „Cestovať znamená žiť.“

  Hore