Nájdeš nás aj na:

Koronavírus

K poisteniu na COVID-19 sa najnovšie pridáva aj Eurowings

K poisteniu na COVID-19 sa najnovšie pridáva aj Eurowings

Aerolinky Eurowings sa pripojili k spoločnostiam, ktoré ponúkajú COVID-19 poistenie pre svojich pasažierov.

Reklama

Letecká spoločnosť poskytne bezplatné poistenie v spolupráci s partnertom HanseMerkur. K dispozícii bude pre všetky lety do konca roka 2021. Positenie aerolinkami Eurowings má však jeden háčik, bude platiť len v prípade rezervácií vykonaných pred 27. septembrom.

Čo poistenie pokrýva?

Napríklad zrušenie letu v prípade, že je pasažier testovaný pozitívne alebo mu bola na letisku nameraná zvýšená teplota. Poistenie by takisto pokrylo náklady na liečbu spojenú s koronavírusom v danej destinácii, či predĺžený pobyt z dôvodu zmeny nariadení na hraniciach, píše Simple Flying.

Mohlo by ťa zaujímať:

Už aj Air Arabia má k letenkám bezplatné poistenie na COVID-19
Už aj Etihad Airways ponúkajú cestujúcim bezplatné poistenie na COVID-19
Bezplatné poistenie na COVID-19 je trendom leteckej dopravy. Ponúka ho už aj Air Canada


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre

Hana je z Bratislavy, kde vyštudovala žurnalistiku. Vyskúšala si život vo Varšave ako študent médií a v Berlíne ako redaktor v online magazíne. Pracovné skúsenosti ju zaviali do cestovného ruchu a tam sa doteraz cíti ako doma. Miluje víkendové city breaky po európskych destináciách, ale aj exotiku.

Hore