Nájdeš nás aj na:

Koronavírus

Päťstotisíc diel je online. Parížske múzeum Louvre zadarmo sprístupnilo celú svoju zbierku

Päťstotisíc diel je online. Parížske múzeum Louvre zadarmo sprístupnilo celú svoju zbierku

Parížske múzeum Louvre zadarmo sprístupnilo online celú svoju zbierku s takmer 500-tisíc dielami na stránke collections.louvre.fr. Viac ako tretina z nich obsahuje aj dodatočné informácie a fotografie. 

Reklama

Múzeum tak chce vyjsť v ústrety ľuďom, ktorí plánovali navštíviť múzeum, no kvôli aktuálnym opatreniam v Európe sa im to nedarí.

Parížske múzeum Louvre opäť otvorili v júli 2020. Z dôvodu opatrení proti šíreniu koronavírusu bolo spočiatku zatvorené na štyri mesiace, neskôr pri druhej vlne sa tak stalo opäť.

Akciové letenky do Paríža na rok 2021


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    5/5 - (1 vote)
Komentáre

Už päť rokov pre teba náš tím loví lacné letenky, dovolenky a píše tipy na cestovanie po celom svete. V našej slovenskej redakcii sedí Hanka, Katka, Aďa a Roland, ktorí pre teba hľadajú to najlepšie zo sveta cestovania 24 hodín, 7 dní v týždni.

Hore