Nájdeš nás aj na:

Dovolenky

5* OBLU Select Sangeli je voľba pre zamilované dvojice. Takto to vyzerá v novom päťhviezdičkovom raji

Na Slovensku už zúri zima a my ťa pozývame na horúce Maldivy. Dnes ti totiž bližšie predstavíme nádherný rezort, ktorý patrí k luxusnej značke Atmosphere. Tá je už dlhé roky akousi nepísanou zárukou kvality. Päťhviezdičkový rezort OBLU Select Sangeli sa nachádza na severnom atole Male približne 50 minút jazdy motorovou loďou od medzinárodného letiska v Male, čo znamená, že je výborne a ľahko dostupný. To však nie je jeho jediná výhoda. Poďme si ho predstaviť bližšie.

Reklama

Dva malé ostrovčeky prepojené vilami

Luxusný rezort Sangeli tvoria dva ostrovčeky, ktoré sú prepojené netradičným spôsobom a to nadvodnými vilkami.

Väčší ostrov tvoria vkusné plážové vilky, hlavná reštaurácia The Courtyard, bar a hlavný bazén. Na menšom ostrovčeku s názvom One Banyan, ktorý je určený výhradne len pre dospelých nájdeš hotelové SPA, dve tématické reštaurácie a ďalší bazén.

Koncept OBLU sa v rezorte Sangeli prejavil tým, že všetky plážové vilky majú vonkajšiu kúpeľňu, terasu a vlastný prístup na pláž. Interiéry celého rezortu sú zariadené v modernom a svetlom štýle, ktorý uspokojí aj tých najnáročnejších návštevníkov.

Jedlo je v tomto päťhviezdičkovom rezorte autentické výnimočné, to asi zdôrazňovať viackrát nemusíme. Klienti sa vďaka Serenity Plan All Inclusive môžu stravovať formou bohatého bufetu v hlavnej reštaurácii, prípadne môžu raz za svoj pobyt skúsiť aj špeciálne tématické reštaurácie Simply Veg a Just Grill, ktorých názov napovie takmer všetko.

Rezort taktiež ponúka exkluzívne vily pre novomanželov na medových týždňoch so špeciálnymi bonusmi. Tu by sme chceli upozorniť najmä na možnosť, že menší z ostrovčekov je adults only. Všetci zamilovaní si tu tak môžu vychutnávať spoločné chvíle bez prítomnosti detí či veľkých rodinných zájazdov.

Ostrov, na ktorom sa rezort OBLU Select Sangeli nachádza, je obmývaný azúrovými vodami Indického oceánu a je lemovaný dlhým neprerušovaným pásom bielej piesočnej pláže. Špecializuje sa najmä na mladomanželov a zamilované páry, ktorým poskytuje absolútne špičkovú dovolenku v súkromí.


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    5/5 - (2 votes)
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore