Nájdeš nás aj na:

Novinky

NOVINKA: Maurícius a Phuket priamo z Bratislavy s Dreamlinerom

Exotiky nie je nikdy dosť a už vôbec nie tej, kam môžeme letieť priamo a pohodlne. Preto sa veľmi tešíme tejto správe. A ty sa už túto zimu môžeš tešiť na dve TOP novinky. Čedok spúšťa charterové priame lety z Bratislavy na exotický Maurícius a Phuket. Dovolenky na Phukete aj na Mauríciu môžeš už rezervovať aj na Pelikáne.

Reklama

Odlety sú naplánované na Maurícius na stredy a na Phuket štvrtky. Prvý let na Maurícius na 30. októbra 2024 a na Phuket 31. októbra 2024. Linka Bratislava – Maurícius bude prevádzkované s medzipristátím v Miláne a Bratislava – Phuket bez medzipristátia. Poletí sa na krídlach moderného Boeingu 787-9 Dreamliner talianskeho dopravcu NEOS. Pôjde o prvé charterové lety z Bratuslavy do juhovýchodnej Ázie a na ostrov v Indickom oceáne na tomto type lietadla. Na palube je zabezpečený zábavny portál, catering aj Wi-Fi pripojenie. Na letoch sú k dispozícii triedy business light, economy plus a economy. Zárukou v každej triede je komfortné sedenie.

„Mám radosť, že po našom úspešnom vstupe na slovenský trh v minulom roku môžeme pokračovať v našej plánovanej expanzii a ponúknuť Slovákom v nadchádzajúcej zimnej sezóne hneď tri exotické destinácie, z toho dve novinky. Okrem Zanzibaru sa cestovatelia môžu tešiť aj na novinky ako thajský Phuket a ostrov Maurícius, teda na ostrovy, ktoré sú synonymom pre relax na pláži, nádhernú prírodu aj dobrodružstvo,“ povedal Juraj Sliacky, country manager Čedoku na Slovensku. „Na oba ostrovy budeme lietať z Bratislavy moderným diaľkovým lietadlom, priamo do Thajska približne jedenásťhodinovým letom a na Maurícius s krátkym medzipristátím. Pokračujeme tak v našej vízii byť bližšie k našim klientom a umožniť im pohodlne cestovať a objavovať svet,“ dodal Sliacky.

Veľmi oceňujem spoluprácu s CK Čedok, ktorá prináša na letnú sezónu opäť unikátne dovolenkové destinácie, akým je napríklad ostrov Madeira. Osobne sa teším aj správam na zimnú letovú sezónu, kde Čedok odštartuje priame charterové lety do exotických destinácii akými sú Phuket v Thajsku a ostrov Maurícius. Do týchto vyhľadávaných miest sa budú z Bratislavy lietať pravidelné chartery lietadlom typu Boeing 787-9 Dreamliner vôbec po prvý krát,“ dodal predseda predstavenstva a generálny riaditeľ Letiska M. R. Štefánika, Ing. Dušan Novota.

Do týchto dvoch destinácií sa poletí aj priamo z Ostravy a Brna.

Z Bratislavy sa aj naďalej bude lietať charterovo do Egypta (Hurghada a Marsa Alam) a na Zanzibar.

Lacné letenky na Maurícius a Phuket


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    5/5 - (1 vote)
Komentáre

Hana je z Bratislavy, kde vyštudovala žurnalistiku. Vyskúšala si život vo Varšave ako študent médií a v Berlíne ako redaktor v online magazíne. Pracovné skúsenosti ju zaviali do cestovného ruchu a tam sa doteraz cíti ako doma. Miluje víkendové city breaky po európskych destináciách, ale aj exotiku.

Hore