Nájdeš nás aj na:

Novinky

2 NOVÉ LINKY z Bratislavy na leto: Záhreb 2-krát týždenne a Sofia dokonca 3-krát

2 NOVÉ LINKY z Bratislavy na leto: Záhreb 2-krát týždenne a Sofia dokonca 3-krát

Letisko M. R. Štefánika získalo dve nové letecké spojenia v letnom letovom poriadku. Linka do chorvátskeho Záhrebu štartuje 27. marca a bude premávať 2-krát týždenne, spojenie do Sofie (Bulharsko) pribudne 29. marca a premávať bude vo frekvencii 3-krát týždenne. Letenky možno objednať za uvádzacie ceny.

Reklama

Vyplynulo to z informácií dostupných prostredníctvom rezervačných systémov írskeho dopravcu.

Letisko Bratislava sa tak na leto opäť spojí s Chorvátskom sezónnou linkou a vráti sa aj obľúbená Sofia.

Akciové letenky z Bratislavy


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    4.4/5 - (8 votes)
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore