Nájdeš nás aj na:

Novinky

NOVINKA od Slovak Lines na leto: z Bratislavy na chorvátsku Istriu už od 19,90€!

NOVINKA od Slovak Lines na leto: z Bratislavy na chorvátsku Istriu už od 19,90€!

Pred pár dňami sme informovali o novej linke z letiska Košice do Zadaru, dnes tu máme opäť Chorvátsko a tentokrát z Bratislavy a autobusom. Naši kamoši zo SLOVAK LINES spúšťajú nové sezónne spojenie Bratislava – Rijeka – Rovinj – Pula. Prvá jazda sa uskutoční 1. júla 2021 o 22:00 a ty si môžeš objednať lístok za uvádzaciu cenu od 19,90 eur jednosmerne. To je mimoriadne zaujímavá alternatíva, ak z nejakého dôvodu nechceš cestovať letecky, alebo sa ti nechce cestovať do Chorvátska vlastným autom.

Reklama

Časy odchodov a príchodov nového spojenia z Bratislavy na Istriu

 • Odchod z Bratislavy vždy vo štvrtok o 22:00 (novinka štartuje 1. júla 2021)
 • Odchod z Puly (Chorvátsko) vždy v sobotu o 19:35 s návratom do Bratislavy v nedeľu o 6:00

Objednať si môžeš lístky na autobus do Rijeky, Rovinju či Puly (posledná zastávka):

REZERVUJ LÍSTKY BRATISLAVA – RIJEKA

REZERVUJ LÍSTKY BRATISLAVA – ROVINJ

REZERVUJ LÍSTKY BRATISLAVA – PULA

 • S novým spojením tak môžu cestujúci kombinovať kratšie 2-dňové pobyty alebo dlhšie 9-dňové pobyty v Chorvátsku
 • Autobus na trase Bratislava – Pula prejde približne 650 kilometrov s viacerými prestávkami (Bratislava – Rijeka – Rovinj – Pula)

Lístok do Chorvátska si nemusíš tlačiť

 • Stačí, keď sa pri nástupe preukážeš QR kódom na displeji mobilného zariadenia.

Všetko vybavíš online

Ušetríš čas aj energiu a zaobstaraj si lístok rýchlo a pohodlne cez web Slovak Lines alebo najlacnejšie cez mobilnú appku.

Platiť môžeš kartou

Nemusíš hľadať bankomat. Zaplatíš bezkontaktnou platobnou kartou aj priamo u vodiča autobusu.

Komfortné služby na palube

Ak si fanúšikom moderných streamovacích služieb, v autobusoch Slovak Lines sa môžeš pripojiť na spoľahlivú Wi-Fi zdarma a užívaš si zábavu po svojom. Samozrejmosťou je klimatizácia a drobné osvieženie.

Do pozornosti dávame aj novinku: Slovak Lines spustil už aj ranný spoj na letisko Schwechat (3:00 AM) a ponúka tiež travel passy, ktoré sa oplatia pravidelným cestujúcim smerujúcim do Rakúska.

Ubytovanie v Chorvátsku za super ceny


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


 • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
  • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
  Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore