Nájdeš nás aj na:

Letenky

Multicity letenky: návod, ako rezervovať najlepšie kombinácie

Zažiť behom jednej cesty niekoľko nádherných destinácií. Tak znie jeden z najnovších trendov v cestovaní. Trik je v tom, že viete šikovne kombinovať letecké spoločnosti, poznáte podmienky prepravy a máte cestovateľský inštinkt, vďaka ktorému neminiete tisíce za letenky a predsa precestujete tie najkrajšie a najzaujímavejšie miesta sveta. Ak však nemáte čas dennodenne sledovať ponuky alebo netušíte, ako najvýhodnejšie prepojiť vytúžené destinácie, prípadne sa vôbec nevyznáte, nevadí. Letenkoví špecialisti z Pelikan.sk spustili novú službu pre všetkých milovníkov cestovania.

Multicity kombinácie už majú svoju vlastnú sekciu, ktorá je pravidelne aktualizovaná a vy si viete vybrať z tých najlacnejších, najšialenejších alebo najlepších. Vyberiete si konkrétnu kombináciu, vyplníte krátky dotazník (počet osôb, destinácie, termín, …) a je to. Dostanete ponuku na mieru a garantovanú najnižšiu cenu. Špecialisti sa vám to celé vypelikánujú presne tak, ako si to predstavujete.

A vy tak počas jednej dovolenky môžete zažiť pokojnú dovolenku na pláži, ochutnať najrušnejšie metropoly sveta, šplhať sa na najvyššie kopce zemegule alebo sa len tak s batôžtekom túlať po neznámej krajine. 

TOP aerolinky, lákavé kombinácie

Navyše! Z našich končín (Bratislava, Viedeň, Budapešť, Praha) je možné cestovať veľmi komfortne a so špičkovými aerolinkami do najvzdialenejších kútov Ázie, Ameriky, Afriky, Austrálie a to všetko šikovne s jedným prestupom v takých miláčikoch ako Dubaj či Doha. Výhodou je, že si vo väčšine prípadov môžete povedať, koľko dní chcete zostať v tej-ktorej destinácii.

Väčšina Multicity kombinácií obsahuje 2-3 destinácie, no pokojne si môžete zvoliť aj kombináciu 7 či 10 destinácií. Medzi najobľúbenejšie doposiaľ patria kombinácie ako: Viedeň – Štokholm – Rejkjavík – Toronto – New York – Kodaň – Viedeň, prípadne kompletná cesta okolo sveta: Viedeň – Londýn – San Francisco – Honolulu – Sydney – Manila – Bangkok – Oslo – Viedeň. A áno, stojí to všetko menej, ako by ste čakali. Je tam z každého kúta Zeme niečo, čo vás osloví, skúste si pozrieť aktuálnu ponuku. Toto bolo 10 najobľúbenejších Multicity kombinácií doposiaľ.

Prípadné problémy vyriešia za vás

To všetko má jeden super bonus, ktorý v takejto forme nenájdete u žiadneho iného predajcu leteniek. V prípade zrušenia, meškania, presmerovania letu Vám Pelikán zabezpečí prostredníctvom partnera špecializujúceho sa na práva cestujúcich v leteckej doprave asistenciu a servis pri získavaní odškodného podľa Nariadenia (ES) č. 261/2004 až do výšky 600 EUR za každého cestujúceho. Pri nezískaní odškodného neplatíte žiadne poplatky, pretože vtedy je služba poskytovaná bez nároku na spracovateľský poplatok. Spracovateľský poplatok vo výške 20% z odškodného je z celkovej vymoženej sumy odpočítaný len v prípade jeho získania.

Služby sú určené pre všetkých, ktorí mali problém so svojim letom, a to najmä v prípadoch ako meškanie, zrušenie, alebo presmerovanie letu, zmeškanie prípojného letu, zamietnutie nástupu do lietadla a zníženie prepravnej triedy. APRA taktiež rieši prípady straty, poškodenia, alebo omeškania batožiny. So službou vždy len získate.

Neviete si vybrať z ponuky?

Stačí vyplniť krátky formulár, kde si krok po kroku vyberiete len to, čo potrebujete a Pelikánci vám pripravia Multicity ponuku na mieru podľa vašich predstáv.

Aktuálne možno rezervovať až 16 Multicity kombinácií PREJSŤ NA MULTICITY LETENKY

Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodila dcérka Eliška.

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

Bali s letenkami, hotelom, raňajkami a sprievodcom za 819€! https://t.co/we25GYsc5X7 hodín dozadu
Maldivy s 5* Qatar Airways za 529€ UŽ LEN DNES: https://t.co/2ttRHTQGO310 hodín dozadu
Kanada za 369€! OMG, ideme: https://t.co/nsCuM3ZswT10 hodín dozadu
Bol(a) si už v Strednej Amerike? Kúp si letenky do Guatemaly alebo Belize od 489€! https://t.co/28JqRpRdDM10 hodín dozadu
Phuket za 539€ z Viedne! https://t.co/Jm7M2UKvJc14 hodín dozadu
ARGENTÍNA: Leť do Buenos Aires za 549€ https://t.co/yoLyOEvgt014 hodín dozadu
LETENKA DŇA: Bangkok v hlavnej sezóne za 399 EUR https://t.co/i45ynt35491 deň dozadu
PONUKA DŇA: Letenky + hotel + víza zadarmo. Kam? No predsa do Petrohradu: https://t.co/ZVYSlemjsf1 deň dozadu

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore