Nájdeš nás aj na:

Letenky

Multicity letenky: návod, ako rezervovať najlepšie kombinácie

Zažiť behom jednej cesty niekoľko nádherných destinácií. Tak znie jeden z najnovších trendov v cestovaní. Trik je v tom, že viete šikovne kombinovať letecké spoločnosti, poznáte podmienky prepravy a máte cestovateľský inštinkt, vďaka ktorému neminiete tisíce za letenky a predsa precestujete tie najkrajšie a najzaujímavejšie miesta sveta. Ak však nemáte čas dennodenne sledovať ponuky alebo netušíte, ako najvýhodnejšie prepojiť vytúžené destinácie, prípadne sa vôbec nevyznáte, nevadí. Letenkoví špecialisti z Pelikan.sk spustili novú službu pre všetkých milovníkov cestovania.

Reklama

Multicity kombinácie už majú svoju vlastnú sekciu, ktorá je pravidelne aktualizovaná a vy si viete vybrať z tých najlacnejších, najšialenejších alebo najlepších. Vyberiete si konkrétnu kombináciu, vyplníte krátky dotazník (počet osôb, destinácie, termín, …) a je to. Dostanete ponuku na mieru a garantovanú najnižšiu cenu. Špecialisti sa vám to celé vypelikánujú presne tak, ako si to predstavujete.

A vy tak počas jednej dovolenky môžete zažiť pokojnú dovolenku na pláži, ochutnať najrušnejšie metropoly sveta, šplhať sa na najvyššie kopce zemegule alebo sa len tak s batôžtekom túlať po neznámej krajine. 

TOP aerolinky, lákavé kombinácie

Navyše! Z našich končín (Bratislava, Viedeň, Budapešť, Praha) je možné cestovať veľmi komfortne a so špičkovými aerolinkami do najvzdialenejších kútov Ázie, Ameriky, Afriky, Austrálie a to všetko šikovne s jedným prestupom v takých miláčikoch ako Dubaj či Doha. Výhodou je, že si vo väčšine prípadov môžete povedať, koľko dní chcete zostať v tej-ktorej destinácii.

Väčšina Multicity kombinácií obsahuje 2-3 destinácie, no pokojne si môžete zvoliť aj kombináciu 7 či 10 destinácií. Medzi najobľúbenejšie doposiaľ patria kombinácie ako: Viedeň – Štokholm – Rejkjavík – Toronto – New York – Kodaň – Viedeň, prípadne kompletná cesta okolo sveta: Viedeň – Londýn – San Francisco – Honolulu – Sydney – Manila – Bangkok – Oslo – Viedeň. A áno, stojí to všetko menej, ako by ste čakali. Je tam z každého kúta Zeme niečo, čo vás osloví, skúste si pozrieť aktuálnu ponuku. Toto bolo 10 najobľúbenejších Multicity kombinácií doposiaľ.

Prípadné problémy vyriešia za vás

To všetko má jeden super bonus, ktorý v takejto forme nenájdete u žiadneho iného predajcu leteniek. V prípade zrušenia, meškania, presmerovania letu Vám Pelikán zabezpečí prostredníctvom partnera špecializujúceho sa na práva cestujúcich v leteckej doprave asistenciu a servis pri získavaní odškodného podľa Nariadenia (ES) č. 261/2004 až do výšky 600 EUR za každého cestujúceho. Pri nezískaní odškodného neplatíte žiadne poplatky, pretože vtedy je služba poskytovaná bez nároku na spracovateľský poplatok. Spracovateľský poplatok vo výške 20% z odškodného je z celkovej vymoženej sumy odpočítaný len v prípade jeho získania.

Služby sú určené pre všetkých, ktorí mali problém so svojim letom, a to najmä v prípadoch ako meškanie, zrušenie, alebo presmerovanie letu, zmeškanie prípojného letu, zamietnutie nástupu do lietadla a zníženie prepravnej triedy. APRA taktiež rieši prípady straty, poškodenia, alebo omeškania batožiny. So službou vždy len získate.

Neviete si vybrať z ponuky?

Stačí vyplniť krátky formulár, kde si krok po kroku vyberiete len to, čo potrebujete a Pelikánci vám pripravia Multicity ponuku na mieru podľa vašich predstáv.

Aktuálne možno rezervovať až 16 Multicity kombinácií PREJSŤ NA MULTICITY LETENKY

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na redakcia@pelipecky.sk. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na novinky@pelipecky.sk. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodila dcérka Eliška.

Odporúčame

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

PONUKA DŇA: 4 noci na Zakynthosi v 3*hoteli s raňajkami za 269€ https://t.co/0rd08P5Afs #dovolenky17 hodín dozadu
Mount Everest sa verejnosti otvorí opäť na jeseň https://t.co/ldHZWfBKtG18 hodín dozadu
Tu sa svet točí len okolo golfu. Vitajte v hoteli Kaskáda Brno! https://t.co/r0X9DfLtzV #dovolenky20 hodín dozadu
Grécko má nové podmorské múzeum. Lákadlom je slávny staroveký vrak lode https://t.co/28PSwYMMn7 #novinky20 hodín dozadu
Bali sa otvorí turistom už od septembra. Letenky sa dajú kúpiť od 559€ https://t.co/ESIPbVznbs #novinky21 hodín dozadu
5* Qatar Airways majú výpredaj na Thajsko: letenky na zimu od 499€! https://t.co/bTVAF96i82 #letenky21 hodín dozadu
Austrian Airlines rozprestreli krídla nad Európou. Lietajú do 62 destinácií https://t.co/lBHdHrypBE #letenky21 hodín dozadu
Ktoré krajiny môžeme navštíviť: mapa, aktuálne odporúčania a zákazy (COVID-19) https://t.co/x7NNWluw1g #novinky2 dni dozadu
Kanárske ostrovy zadarmo poistia na COVID-19 všetkých turistov, ktorí tam prídu https://t.co/JlIKSvSV2R #novinky2 dni dozadu
Čo je krajšie? Martinik či Guadeloupe? Letenka od 299€! https://t.co/ckOTtXDMmD #letenky2 dni dozadu

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore