Nájdeš nás aj na:
Emirates

Letenky

Emirates multicity letenky 4v1: Londýn➜ Bangkok➜ Auckland➜ Bali➜ Londýn za 899 EUR

Z tejto kombinácie sa ti možno zatočí hlava, no ver mi, je to super deal! Do jednej letenky sa podarilo natlačiť 3 super ázijské destinácie – slnečný Bangkok/kozmopolitný Singapur, úžasné Bali a dobrodružný Nový Zéland. Celé je to super ešte z jedného dôvodu. Letíš so špičkovými aerolinkami Emirates, takže na palube dostaneš výborné jedlo, neobmedzené drinky, zábavný systém so sluchadlami a samozrejmosťou je 20kg podpalubná batožina. Vybrať si môžeš z dvoch kombinácií – jedna má v itinerári 5 dní v Bangkoku, druhá 4 dni v Singapure, tento stopover je nastavený v letenke na pevno a počet dní v týchto destináciách nemožno upraviť. Počet dní na Novom Zélande však upravovať možno podľa kalendárov nižšie. A napokon na Bali je stopover opäť na pevno nastavený na 6 dní.

Reklama

Takže aj napriek množstvu letov si túto malú veľkú cestu okolo sveta užiješ štýlovo a vrátiš sa z množstvom skvelých zážitkov! Letí sa síce z Londýna, no ak si skúsený Pelipeckár – tak vieš, že tam sa dostaneš super lacno z Bratislavy, Viedne, aj Košíc.

Dve multicity NOVINKY s Emirates

✅ september ✅ október ✅ november ✅ december

✅ január ✅ február ✅ marec ✅ apríl

Londýn ➜ Bangkok ➜ Auckland ➜ Bali ➜ Londýn za 899 EUR [otw_shortcode_button href=“https://www.pelikan.sk/sk/akciova-letenka/G-8078″ size=“large“ bgcolor=“5fbded“ icon_type=“general foundicon-right-arrow“ icon_position=“right“ shape=“radius“ color_class=“otw-orange“ target=“_blank“]REZERVUJ LETENKY[/otw_shortcode_button]
Londýn ➜ Singapur ➜ Auckland ➜ Bali ➜ Londýn za 899 EUR [otw_shortcode_button href=“https://www.pelikan.sk/sk/akciova-letenka/G-8079″ size=“large“ bgcolor=“5fbded“ icon_type=“general foundicon-right-arrow“ icon_position=“right“ shape=“radius“ color_class=“otw-orange“ target=“_blank“]REZERVUJ LETENKY[/otw_shortcode_button]

Najprv 5 dní Bangkok/Singapur

Odlieta sa z Londýn, kam sa vieš dopraviť komfortne za pár desiatok eur z našich končín. Z londýnskeho letiska Gatwick poletíš najprv do Bangkoku s medzipristátím v Dubaji. Na Bangkok máš 5 plných dní, takže môžeš zažiť a ochutnať toto veľkolepé mesto, prípadne si odskočiť na niektorý z neďalekých thajských ostrovov. Ak sa rozhodneš pre druhú možnosť, teda nie Bangkok ale Singapur, taktiež neoľutuješ. Je to kozmopolitná metropola, ktorá vyzerá ako film z budúcnosti.

Ide sa na Nový Zéland!

Keď sa povie kiwi, väčšina z nás si asi predstaví chlpaté ovocie. A potom možno ťarbavého vtáčika so smiešne dlhým zobákom. Menej sa už vie, že toto slovo slúži aj na pomenovanie obyvateľov Nového Zélandu. Nebojte sa, nejde o urážku. Novozélanďania považujú vtáčika kiwi za svoj symbol a sami sa tak hrdo označujú za „kiwiov“. Ako vidno, „kiwiovia“ majú výborný zmysel pre humor a na dôvažok sú aj mimoriadne priateľskí. Nečudo, veď žijú v raji na konci sveta. Je to krajina, do ktorej sa zamilujete na prvý pohľad a kde pravdepodobne budete chciet zostaž žiť.

A aby ste z nej ochutnali čo najviac – urobte to takto: preskúmajte ľadové štrbiny cestou na Foxov ľadovec, prejdite sa cez Hobitov a dajte si pivo U Zeleného draka, navštívte národný park Tongariro, zaplávajte si v Zátoke ostrovov alebo si adoptujte si tučniaka v kolónii modrých tučniakov. To sú samozrejme len jedny z mnohých aktivít tejto úžasnej krajiny. Nový Zéland je totiž nabitý zážitkami (TOP 10 VECÍ TU).

Bali je miesto, ktoré ti zmení život

Spomedzi viac než sedemnáťtisíc ostrovov Indonézie žiari Bali pre turistov tými najatraktívnejšími farbami. Jedným z najhlavnejších dôvodov je určite nekonečný zoznam jeho dychberúcich pláží. Krása tohto ostrova však preniká i hlbšie. Tradičné ceremónie, každoročné oslavy, festivaly, hudba, tanec a architektúra. Kultúrny život na Bali je neuveriteľne bohatý a inšpiratívny. K národnej kultúre neodmysliteľne patrí i spiritualita, svätyne a chrámy. Tí cestovatelia, ktorí radi krajiny ochutnávajú, budú takisto nadšení. Všetky tie raw, organické vegan variácie si môžete vychutnať v „práve odtrhnutej“ forme. Za plnohodnotným zážitkom sa vyberte ideálne mimo obdobia dažďov (od januára po apríl a od októbra do novembra). Vyberte sa na Bali, kde si príde každý na svoje.


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected] Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected] Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 12-krát denne
  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérky Eliška a Nina.