Nájdeš nás aj na:

Letenky

Šialená multicity kombinácia: Larnaka – Hongkong – Viedeň za 269 EUR! (batožina v cene)

Zaži najvertikálnejšie mesto na svete s touto netradičnou kombináciou na jednej letenke. Letíš z Larnaky (tam sa vieš jednosmerne letecky dopraviť z Viedne za pár eur počas zimnej sezóny), absolvuješ krátky prestup v Káhire a technický stop v Bangkoku a potom ťa čaká už spomínaný Hongkong. Za 269 EUR navyše s palubným servisom a 23kg batožinou v cene, to je super deal! Napríklad aj preto, že z Hongkongu možno veľmi lacno letieť vďaka ázijským nízkonákladovým spoločnostiam ako Air Asia na exotické ostrovy a navyše počas hlavnej sezóny 😉

Veľmi lacný Hongkong

✅ október ✅ november ✅ december

✅ január ✅ február ✅ marec

Larnaka – Hongkong – Viedeň za 269 EUR UKÁŽ VŠETKY LETENKY

Hongkong ťa privíta neuveriteľnou siluetou mrakodrapov, očarí ultimátnou kuchyňou, šokuje chaotickou dopravou a prekvapí krásne udržiavanými parkmi. Aj za relatívne krátky čas tu stihnete zažiť neskutočne veľa! Okúpať sa v mori, vybehnúť na niektorý z okolitých kopcov, nakúpiť najnovšie módne výstrelky či zažiť typickú nočnú párty. Hongkong, alebo po čínsky voňavý prístav, pozostáva z vyše 200 ostrovov a je to jedno z najľudnatejších miest na svete. Aj preto patrí medzi mestá s najväčšou koncentráciou výškových budov na svete na km2! A podľa fotiek isto aj mesto s najkrajšími vyhľadmi.

Hong Kong za 399 eur

Egyptská štátna letecká spoločnosť vznikla v roku 1932, pod svojim aktuálnym menom vystupuje od roku 1971. Skvelé je, že Egyptair je členom aliancie leteckých prepravcov Star Alliance. Sídli v Káhire a operuje lety do viac ako 80 destinácií vo svete. Okrem domácich letov ide aj o medzinárodné lety napríklad do Tunisu, Pekingu, Singapuru, Kuala Lumpur, Istanbulu, ako aj do New Yorku či Montrealu.  Vnútroštátne egyptské lety sú operované regionálnym prepravcom Egypt Air Express.

Zdroj ilustračnej fotografie: Egyptair

Ohodnoť tento článok
Pokračovať v čítaní
Advertisement

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodila dcérka Eliška.

Komentáre
Advertisement Booking.com

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

Streda, 26. jún 2019
14:38 | Šialená ponuka na cestu okolo sveta platí aj dnes! Zaži jednou cestou Kaliforniu, Tahiti, Nový Zéland a Šanghaj za 1499 eur.

Utorok, 25. jún 2019
9:25 | Veľmi lacný Štokholm! Leť v lete za 33 eur z Viedne.

1 2 3 62

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore