Nájdeš nás aj na:

Letenky

Šialená multicity kombinácia: Larnaka – Hongkong – Viedeň za 269 EUR! (batožina v cene)

Zaži najvertikálnejšie mesto na svete s touto netradičnou kombináciou na jednej letenke. Letíš z Larnaky (tam sa vieš jednosmerne letecky dopraviť z Viedne za pár eur počas zimnej sezóny), absolvuješ krátky prestup v Káhire a technický stop v Bangkoku a potom ťa čaká už spomínaný Hongkong. Za 269 EUR navyše s palubným servisom a 23kg batožinou v cene, to je super deal! Napríklad aj preto, že z Hongkongu možno veľmi lacno letieť vďaka ázijským nízkonákladovým spoločnostiam ako Air Asia na exotické ostrovy a navyše počas hlavnej sezóny 😉

Veľmi lacný Hongkong

✅ október ✅ november ✅ december

✅ január ✅ február ✅ marec

Larnaka – Hongkong – Viedeň za 269 EUR UKÁŽ VŠETKY LETENKY

Hongkong ťa privíta neuveriteľnou siluetou mrakodrapov, očarí ultimátnou kuchyňou, šokuje chaotickou dopravou a prekvapí krásne udržiavanými parkmi. Aj za relatívne krátky čas tu stihnete zažiť neskutočne veľa! Okúpať sa v mori, vybehnúť na niektorý z okolitých kopcov, nakúpiť najnovšie módne výstrelky či zažiť typickú nočnú párty. Hongkong, alebo po čínsky voňavý prístav, pozostáva z vyše 200 ostrovov a je to jedno z najľudnatejších miest na svete. Aj preto patrí medzi mestá s najväčšou koncentráciou výškových budov na svete na km2! A podľa fotiek isto aj mesto s najkrajšími vyhľadmi.

Hong Kong za 399 eur

Egyptská štátna letecká spoločnosť vznikla v roku 1932, pod svojim aktuálnym menom vystupuje od roku 1971. Skvelé je, že Egyptair je členom aliancie leteckých prepravcov Star Alliance. Sídli v Káhire a operuje lety do viac ako 80 destinácií vo svete. Okrem domácich letov ide aj o medzinárodné lety napríklad do Tunisu, Pekingu, Singapuru, Kuala Lumpur, Istanbulu, ako aj do New Yorku či Montrealu.  Vnútroštátne egyptské lety sú operované regionálnym prepravcom Egypt Air Express.

Zdroj ilustračnej fotografie: Egyptair

Ohodnoť tento článok
Pokračovať v čítaní
Klikni a nechaj nám komentár

Radi si prečítame tvoj názor, nechaj nám odkaz!

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hore