Nájdeš nás aj na:

Novinky

Miami chce v roku 2021 privítať dlhodobých návštevníkov

Miami chce v roku 2021 privítať dlhodobých návštevníkov

Mesto Miami Beach na Floride predlžuje pozvánku pre návštevníkov, ktorým krátky výlet na tomto jedinečnom mieste nestačí. Konkrétne tri hotely ponúkajú predĺžené pobyty pre jednotlivcov aj rodiny.

Reklama

Fontainebleau Miami Beach, The Ritz Carlton South Beach a Shelborne South Beach vítajú ľudí s prácou na diaľku prostredníctvom rôznych ubytovacích balíčkov, píše Lonely Planet.

Novému štýlu cestovania, ktoré Miami v novom roku očakáva, sa prispôsobujú aj miestne reštaurácie či múzeá. Lákadlom je množstvo outdoorových aktivít, ako paddle boarding, kajakovanie či parasailing. Miami je tiež známe úžasnými kulinárskymi zážitkami, nočným životom a nákupmi.


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre

Hana je z Bratislavy, kde vyštudovala žurnalistiku. Vyskúšala si život vo Varšave ako študent médií a v Berlíne ako redaktor v online magazíne. Pracovné skúsenosti ju zaviali do cestovného ruchu a tam sa doteraz cíti ako doma. Miluje víkendové city breaky po európskych destináciách, ale aj exotiku.

Hore