Nájdeš nás aj na:

Afrika

Maurícius je otvorený pre všetkých: nie je potrebný test, očkovanie ani karanténa

Maurícius je otvorený pre všetkých: nie je potrebný test, očkovanie ani karanténa

Po novom turisti nepotrebujú test ani po príchode na ostrov. Pre nezaočkovaných turistov sa ruší karanténa. Potrebné je vyplniť len formulár.

Reklama

Maurícius je od 1. júla otvorený pre všetkých za rovnakých podmienok bez ohľadu na očkovanie. Jedinou zostávajúcou povinnosťou je vyplnenie formulára pred cestou.

Ruší sa tiež povinnosť nosiť rúška či respirátory. Výnimkou sú letiská, verejná doprava a nemocnice – tu je prekrytie dýchacích ciest aj naďalej nevyhnutné.

Poistenie proti COVID-19

Akciové letenky na Maurícius


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov

  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP a tiež náš WhatsApp kanál.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut.
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne.

    Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre

Už päť rokov pre teba náš tím loví lacné letenky, dovolenky a píše tipy na cestovanie po celom svete. V našej slovenskej redakcii sedí Hanka, Katka, Aďa a Roland, ktorí pre teba hľadajú to najlepšie zo sveta cestovania 24 hodín, 7 dní v týždni.

Hore