Nájdeš nás aj na:
maldivy

Ázia

Zažite rodinnú dovolenku alebo medové týždne v 2 nových unikátnych rezortoch

Zažite rodinnú dovolenku alebo medové týždne v 2 nových unikátnych rezortoch

Súkromie, nádherné pláže s bielym pieskom a dychberúce západy slnka. Presne tak možno charakterizovať dovolenku na Maldivách. Sú ideálnym exotickým útekom v prípade, že si potrebujete oddýchnuť a vychutnať nádhernú romantiku so svojou polovičkouRovnako však zaručujú nezabudnuteľné zážitky a pestré možnosti aktívneho oddychu pre celú rodinu s deťmi. Maldivy sú ideálnou destináciu pre všetky vekové kategórie. Máte chuť vyskúšať niečo úplne nové? Tu sú 2 novootvrené rezorty, kde môžete stráviť exotickú dovolenku pre rodiny s deťmi ale aj romantickú dovolenku pre páry.

Reklama

Pecková dovolenka s deťmi

4*Oblu XPErience Ailafushi s letenkami a all inclusive už od 2099€:

Ak hľadáte ubytovanie na Maldivách, v ktorom sa nebudú nudiť ani deti, odporúčame siahnuť po tomto úplne novom štvorhviezdičkovom rezorte ponúkajúcom maximálne pohodlie a moderné vybavenie. Jeho prednosťou je ubytovanie v priestranných rodinných vilách situovaných priamo na piesočnej pláži a detský klub predstavujúci množstvo zábavy pre najmenších. Hotel sa pýši aj vynikajúcim all inclusive servisom s prvotriednou kuchyňou. Zažite tak exotickú dovolenku s rodinou ako v raji.

Prečo túto ponuku odporúčame?

 • Krátky transfer loďou (cca 15 minút)
 • Vhodné pre rodiny s deťmi
 • All inclusive
 • 3 kategórie izieb (aj rodinné izby pre 2 + 2)
 • Detský klub

Oblu XPErience Ailafushi maldivy
Oblu XPErience Ailafushi maldivy
Oblu XPErience Ailafushi maldivy
Oblu XPErience Ailafushi maldivy

Rozprávková romantika

5*Oblu Select Lobigili s letenkami a all inclusive už od 3 334€:

Úplne nový a štýlový dovolenkový rezort sa rozprestiera na jednom zo severných ostrovov Maldív. Ponúka ubytovanie v komfortných vilách na pláži alebo priamo na mori. Pre ešte väčšiu romantiku pre páry vám rezort Oblu Select Lobigili pripraví romantickú večeru pri sviečkach, „honeymoon“ zákusok a pobyt v aromatickej vírivke. Neopakovateľný zážitok vám ponúkne podmorská reštaurácia s miestnymi špecialitami ale aj medzinárodnou kuchyňou.

Prečo túto ponuku odporúčame?

 • Krátky transfer loďou
 • Hotel len pre dospelých
 • Novootvorený hotel (máj 2022)
 • All inclusive
 • Podmorská reštaurácia
 • Bonus pri svadobnej ceste: dekorácia postele, romantická večera pre dvoch pri sviečkach, honeymoon cake, aromatická vírivka raz za pobyt

OBLU SELECT Lobigili maldivy
OBLU SELECT Lobigili maldivy
OBLU SELECT Lobigili maldivy

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov

 • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP a tiež náš WhatsApp kanál.
  • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut.
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne.

  Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre

Dominika pochádza z Bratislavy a je absolventkou fakulty masmediálnej komunikácie. Počas štúdia si vyskúšala prácu v niekoľkých online redakciách zameraných na šport, hudbu, životný štýl a cestovanie. Zúčastnila sa marketingovej a novinárskej stáže v Portugalsku. Za svoje vysnívané destinácie považuje Juhovýchodnú Áziu, Kanadu, Nový Zéland, Austráliu, Indiu......a vlastne všetky. Riadi sa heslom: „Cestovať znamená žiť.“

Hore