Nájdeš nás aj na:

Koronavírus

Lufthansa otvorí 70% diaľkových liniek už v septembri

Lufthansa otvorí 70% diaľkových liniek už v septembri

Lufthansa už získala potrebnú štátnu pomoc a oznámila veľké plány na opätovné otvorenie svojej diaľkovej siete v nasledujúcich troch mesiacoch. Plán znie: vrátiť sa na 70% diaľkových liniek už v septembri 2020.

Reklama

Ako píše SimpleFlying.com, je potrebné poznamenať, že skupina Lufthansa plánuje prevádzkovať 70% svojej diaľkovej siete, nie 70% všetkých diaľkových letov. Rozdiel je teda v tom, že destinácie sa síce budú lietať, ale v zníženej týždennej frekvencii.

Na 90% svojej diaľkovej siete sa Lufthansa chce dostať budúci rok, bude to však závisieť najmä od dopytu.

Letecká spoločnosť bude lietať 100 letov týždenne do severoamerických destinácií, 90 do Ázie, 25 do Afriky a 20 na Blízky východ. V rámci týchto regiónov plánuje spoločnosť Lufthansa lietať na vybraných trasách, napríklad aj do Hongkongu, Singapuru a Bombaja v Ázii či Nairobi a Windhoeku v Afrike.

Akciové letenky


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    5/5 - (1 vote)
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore