Nájdeš nás aj na:

Novinky

Aerolinky LOT ukázali novú kabínu lietadiel na dlhé lety. Pridajú Wi-Fi a super komfortné sedenie

Aerolinky LOT ukázali novú kabínu lietadiel na dlhé lety. Pridajú Wi-Fi a super komfortné sedenie

Poľské aerolinky LOT Polish Airlines ukázali nový interiér svojich lietadiel Boeing 787 Dreamliner. Tam však všetky novinky nekončia. Spoločnosť plánuje rozšíriť svoj letecký park o 50 %, pridá na palubu vysokorýchlostný internet a otvorí aj nový biznis salónik na letisku v Chicagu.

Reklama

Do nových Dreamlinerov pribudnú sedačky Recaro

LOT Polish Airlines zaktualizujú interiéry lietadiel Boeing 787 postupne. Aerolinky už teraz oznámili dôležité partnerstvo s renomovaným výrobcom sedadiel Recaro.

LOT má aktuálne flotilu 15 modelov Boeingov 787, z toho osem strojov 787-8 (dodaných medzi rokmi 2012 a 2017) a sedem lietadiel 787-9 (dodaných v rokoch 2018 a 2019). Letecká spoločnosť sa zatiaľ zaviazala k modernizácii interiérov svojich ôsmich 787-8.

Udeje sa tak v najbližších rokoch. Modernizácia začne o približne dva roky a potrvá do roku 2030. Prvé lietadlo s novým interiérom uvidíme vo vzduchu najskôr o tri roky.

Nová prémiová ekonomická trieda LOT Polish Airlines pre lietadlá Boeing 787 Dreamliner.

Biznis trieda: nové sedenie s priamym prístupom do uličky

Nová biznis trieda LOT Polish Airlines sa bude pýšiť sedadlami s priamym prístupom do uličky, čo v aktuálnom nastavení sedadiel nebolo možné. Novinkou bude tiež možnosť uzatvoriť sa v tejto kajute dvierkami.

LOT ponúkne v biznis triede tiež aktualizovaný multimediálny systém, vrátane 17,3-palcových 4K displejov so schopnosťou pripojenia cez bluetooth. Sedadlá budú mať zásuvky pre AC, nabíjanie USB-A a ponúknu aj bezdrôtové nabíjanie.

Tieto úpravy hodnotia americké médiá ako obrovský upgrade oproti súčasnej ponuku biznis triedy leteckej spoločnosti, ktorá je v konfigurácii 2-2-2.

Nová biznis trieda LOT Polish Airlines pre lietadlá Boeing 787 Dreamliner.

Economy a Premium Economy LOT: v hlavnej úlohe nové sedačky

Nová premium economy od LOT Polish Airlines bude tiež znamenať nové sedadlá od spoločnosti Recaro. Sedadlá budú mať ergonomické čalúnenie, nastaviteľné sklopenie a ovládací panel. Navyše, aj tu obdržia sedadlá nové 13,3-palcové 4K displeje s možnosťou pripojenia cez bluetooth. Takisto nebudú chýbať zásuvky pre AC a nabíjanie USB-C.

Poliaci hovoria, že nové sedenie v ekonomickej triede prejde masívnejšími úpravami. Ponúkne novú nastaviteľnú opierku hlavy so šiestimi polohami, bedrovú podporu a možnosť sklonenia sedačky až o šesť palcov. Sedadlá v economy takisto ponúknu nové 13,3-palcové 4K displeje so schopnosťou pripojenia cez bluetooth. Pasažieri si svoje mobilné zariadenia nabijú cez USB-C.

Nová ekonomická trieda LOT Polish Airlines pre lietadlá Boeing 787 Dreamliner.

LOT Polish Airlines pridá do Dreamlinerov pripojenie na Wi-Fi

Toto je niečo, čo ocenia cestujúci v rôznych triedach. LOT má v úmysle zaviesť Wi-Fi na svojich širokotrupých lietadlách rýchly internet po prvýkrát v histórii. Konkrétne, letecká spoločnosť má v úmysle spolupracovať s Viasat na palubnej konektivite, ktorá by mala ponúknuť skutočne vysokú rýchlosť pripojenia na internet.

Akciové letenky LOT


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    5/5 - (4 votes)
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore