Nájdeš nás aj na:

Európa

Litovské mesto Kaunas s letenkami z Bratislavy od 26€!

Ešte nemáš naplánované výlety na tohtoročnú jar? Máme pre teba jeden zaujímavý tip. Na Letisku M. R. Štefánika nedávno pribudla nová letecká linka, ktorá spája Bratislavu s druhým najväčším litovským mestom Kaunas. Nová linka je obsluhovaná trikrát týždenne v oboch smeroch a to pondelky, stredy a piatky.

Reklama

Kaunas je vzdialený od hlavného litovského mesta Vilnius približne hodinu cesty automobilom. Priamy let do Kaunasu trvá menej ako dve hodiny.

Kaunas typické litovské mesto s provinčným nádychom

Druhé najväčšie litovské mesto ťa prekvapí a okúzli svojimi pamiatkami, krásnymi parkmi aj múzeom. Navštív toto malebné mesto, ležiace na sútoku riek Neris a Nemen, kde nájdeš napríklad aj najväčšiu priehradu v krajine, ktorá sa pre jej rozľahlosť nazýva aj kaunaské more.

Nezabudni využiť našu zľavu: PECKYAPPKA a objednaj si letenku o 10 eur lacnejšie (stiahni si našu appku, zľavový kód platí len tam)

Akciové letenky do Kaunas


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre
Hore