Nájdeš nás aj na:

Európa

V nedeľu prechádzame na letný letový poriadok, Bratislava ponúkne dve nové linky

V nedeľu prechádzame na letný letový poriadok, Bratislava ponúkne dve nové linky

Leto síce začína až v júni, ale to letecké príde už tento víkend. Zmenou času zo zimného na letný v nedeľu 26. marca sa v letectve prechádza zo zimného na letný letový poriadok. Tento rok sa opäť môžeme tešiť na viaceré letné pecky. Letisko Bratislava ponúkne niekoľko desiatok priamych leteckých spojení, vybrať sa možno k moru i do známych metropol.

Reklama

Letné linky z Bratislavy pre sezónu 2023 (2 novinky)

 • NOVINKA č.1 – Air Montenegro: Podgorica (od júna 2023)
Vodopády, Podgorica (Čierna Hora)
 • RyanairNovinka č.2 – Kaunas (Litva), Sofia, Záhreb, Burgas, Brusel, Manchester, Bergamo (Miláno), Trapani (Sicília), Alghero (Sardínia), Leeds, Malta, Palma Mallorca, Eindhoven, Dalaman (Turecko), Solún, Londýn (Stansted), Dublin, Paphos (Cyprus), Lanzarote, Edinburgh, Korfu
Kaunas, Litva
 • Wizz Air: Londýn-Luton, Skopje
skopje - bratislava
Art bridge in Skopje center the capital of Macedonia
 • Air Cairo: od júna 2-krát týždenne pravidelné lety do Hurghady v Egypte a 3-krát Marsa Alam
marsa alam egypt - bratislava
 • Smartwings (charterové lety CK): Dubaj, Kréta, Korfu, Rodos, Zakyntos, Larnaka, Antalya, Burgas, Malorka
zakyntos a lety z letiska bratislava

Novinkou malo byť aj priame letecké spojenie Bratislava – Atény v podaní výborných aeroliniek AEGEAN. Napokon však spoločnosť spustí spojenie až v októbri, teda s príchodom zimnej letovej sezóny.

Letisko Bratislava a ponuka na leto

Obľúbené charterové lety do TOP destinácií

Počas leta sú nahlásené aj charterové a pravidelné lety cestovných kancelárií do dovolenkových letovísk v Grécku, Turecku, Bulharsku, na Cypre, Kapverských ostrovoch, v Španielsku, v Taliansku či v Tunisku.

letne linky z letiska bratislava

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

 • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
 • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 15-krát denne
 • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
  • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
  5/5 - (15 votes)
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore