Nájdeš nás aj na:

Letenky

TOP letenky k moru od 40€ (destinácie, kam môžeme cestovať)

TOP letenky k moru od 40€ (destinácie, kam môžeme cestovať)

Už ťa svrbia sandálky aj plážová taška? Mrkni sa na tieto destinácie, ktoré sú v lete ideálnym miestom na aktívnu či lenivú dovolenku. Neminie ťa Chorvátsko, krásna Kréta, ale napríklad ani také Portugalsko nie je na škodu. Tak čo povieš?

Reklama

Kréta z Viedne

Tento grécky ostrov, s ktorým sa spájajú mnohé legendy, má naozaj očarujúcu atmosféru. Typická kuchyňa, krásne pláže a ukryté prírodné poklady už samé o sebe zaručujú skvelú dovolenku. 

Dubrovník z Viedne

Krivolaké úzke uličky, hradby staré vyše tisíc rokov, úchvatné pláže vyznamenané Modrou vlajkou, múzeá, galérie, štýlové reštaurácie, ale aj pohnutá história. Mesto je priam stvorené pre objavovanie starého mesta, pláží, výlety loďkami, bicyklovanie či turistiku. 

Rhodos z Viedne

Rhodos je najväčší a najdôležitejší z gréckych Dodekanských ostrovov. Či už hľadáš oddych na pláži alebo dovolenku plnú spoznávania a histórie, si na správnom mieste. Uži si dovolenku pri Egejskom mori a romantické prechádzky Starým mestom.

Čierna Hora z Viedne

Dovolenka v Čiernej Hore? Je to síce malá krajina, ale vo svojej ponuke má rozmanitú prírodu na tú pravú letnú dovolenku – či už ju plánujete stráviť turistikou po horách alebo ležaním na pobreží Jadranu. Rozvoj turizmu do Čiernej Hory priniesol samé pozitíva – rekonštruujú sa cesty, stavajú sa nové hotely či pribúdajú atrakcie.

Tirana z Viedne

Hľadáš nejakú zaujímavú destináciu na výlet? Máš rád/a more aj hory? Vydaj sa do zatiaľ stále neobjaveného Albánska! Čaká na teba krásna príroda, ľudoprázdne pláže, dobré lacné jedlo a teplé podnebie.

Lisabon z Viedne

Lisabon je mesto s 290 dňami slnečného svitu ročne, potulky po jeho čiernobielych mozaikových dlažbách na veľkých bulvároch a v malebných uličkách vám preto počasie len tak ľahko neprekazí. A ak náhodou áno, zapadnete do miestnych múzeí, galérií, kaviarní a reštaurácií. 

Zakynthos z Viedne

Ostrov je súčasťou Iónskych ostrovov. Je známy najmä svojou vychýrenou plážou Navagio. Avšak turisti vyhľadávajú toto miesto aj pre iné krásy, ktoré ostrov ponúka. Voda je tu krásne modrá, piesok hladký a nočný život je na veľmi vysokej úrovni.

Akciové letenky


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    5/5 - (1 vote)
Komentáre

Už päť rokov pre teba náš tím loví lacné letenky, dovolenky a píše tipy na cestovanie po celom svete. V našej slovenskej redakcii sedí Hanka, Katka, Aďa a Roland, ktorí pre teba hľadajú to najlepšie zo sveta cestovania 24 hodín, 7 dní v týždni.

Hore