Nájdeš nás aj na:
dubaj

Novinky

Leť s Emirates do Dubaja a získaj viac ako 500 zliav na TOP zážitky (aktuálne hotel zdarma)

Ak okrem najvyššej budovy sveta, najvyššieho vyhliadkového kolesa na svete či najvyššie položeného infinity bazénu potrebuješ na dovolenku v Dubaji o dôvodov navyše, teraz ho máš. S My Emirates Pass totiž k letenke s Emirates automaticky získavaš nekonečné množstvo peckových zliav na tie najrôznejšie zážitky. Je to úplne jednoduché.

Reklama

Stačí rezervovať letenku s aerolinkami Emirates do Dubaja cez Pelikán a do 30. septembra 2023 môžeš využiť stovky benefitov. My Emirates Pass môžeš využiť na vybraných miestach nielen v Dubaji, ale aj v celých Spojených arabských emirátoch.

emirates lietadlo

Večera pod holým nebom v niektorých z najlepších mestských reštaurácií, neviazaná zábava v zábavných parkoch svetovej triedy, relax v kúpeľoch a vzrušujúce umelecké predstavenia. My Emirates Pass ti poskytne množstvo zaujímavých zliav:

Pobyt v hoteli v Dubaji zdarma

Ku každej spiatočnej letenke Emirates smerujúcej do Dubaja alebo inej destinácie s min. 24-hodinovým stopoverom v Dubaji teraz získaš bezplatný pobyt v hoteli. Ak poletíš vo First alebo Business Class, máš nárok na dve noci v 5-hviezdičkovom hoteli 25hours Hotel Dubai One Central. V prípade, že letíš v Premium Economy alebo Economy, čaká ťa jedna noc v 4-hviezdičkovom hoteli Novotel World Trade Centre.

Podmienky využitia akcie:

 • Letenky musia byť zakúpené v období od 22. mája do 11. júna 2023 a let musí prebehnúť v termínoch od 26. mája do 31. augusta 2023. Ponuku nemožno uplatniť spätne na už vytvorené rezervácie leteniek.
 • Musí ísť o spiatočný let operovaný aerolinkami Emirates s tým, že môže ísť o letenky do Dubaja alebo multicity variantu so stopom v Dubaji. Stopover v Dubaji musí trvať minimálne 24 hodín.
 • Bezplatný pobyt bude rezervovaný na dátum príletu, teda prvú noc (prípadne prvé dve noci pri First a Business Class) v Dubaji.
 • V prípade, že daný hotel nebude v konkrétnom termíne dostupný, dopravca zaistí izbu v inom hoteli s porovnateľným hodnotením.
 • V prípade kombinácie cestovných tried Economy + Business alebo Economy + First Class máš nárok na pobyt zodpovedajúci Economy Class.

Na využitie akcie stačí sa po zakúpení leteniek cez Pelikána ozvať na e-mail [email protected]. Napíš nám, že máš záujem o zabezpečenie hotela a kolegovia zo zákazníckeho servisu už potom všetko vybavia za teba. Rezervácia tejto špeciálnej ponuky musí byť vykonaná najneskôr 120 hodín pred príletom alebo do 27.08. 2023 (čokoľvek nastane skôr).

Podrobné informácie o podmienkach nájdeš na tomto odkaze.

Novotel World Trade Centre Dubai
25hours Hotel Dubai One Central 

Letné prekvapenie v Dubaji

Leto v Dubaji bude stáť za to. Môžete sa tešiť na širokú ponuku akcií, od nákupov cez zábavu pre rodiny s dětmi až po kultúrne udalosti, ohňostroje, tomboly a ďalšie ceny. Program bude dostupný v období od 9. júna do 3. septembra 2023.

dubaj zena na lodi

Na vrchol Burj Khalifa ZDARMA s 20% zľavou

Výstavba najvyššej budovy sveta bola započatá v roku 2003 a dokončená bola v roku 2010. Burj Khalifa je označovaná aj ako prvé vertikálne mesto a patrí medzi novodobé divy sveta. Jej nadčasový dizajn a výška 828 metrov mali za úlohu zviditeľniť Dubaj ako mesto superlatívov.

AT THE TOP

So vstupenkou, ktorú zakúpiš so zľavou vďaka letenkám do Dubaja s Emirates Airlines, sa dostaneš na 124. a 125. podlažie Burj Khalifa. Na 124. poschodie ťa vyvezie najrýchlejší dvojitý výťah na svete, ktorý sa pohybuje rýchlosťou 10 metrov za sekundu. Toto poschode sa nazýva aj AT THE TOP a ponúka unikátne výhlady s krásnej vyhliadkovej terasy. Terasa na 125. poschodí je nezabudnuteľným zážitkom vo výške 456 metrov s 360-stupňovým výhľadom. Vyzdobená je tradičnými arabskými ornamentami mashrabiya.

Prehliadka The Yellow Boats Atlantis Blast Tour s 25% zľavou

Prezrite si panorámu Dubaja počas vzrušujúceho 45-minútového zážitku, ktorý vás prevedie štvrťou Dubai Marina priamo k Palm Jumeirah a okolo Atlantis the Palm. Prezri si Dubaj z lode a uži si výhľady, ktoré na súši nezažiješ. Plavba žltým pohodlným a bezpečným nafukovacím člnom je doplnená o výklad profesionálneho sprievodcu.

yellow boat dubaj

Aquaventure Waterpark s 20% zľavou

Najväčší vodný park na svete s kilometrom súkromnej pláže a nespočetnými tobogánmi a ďalšími atrakciami zabaví malých aj veľkých. Vo vodnom parku sa nachádza 34 atrakcií od Poseidonovej veže, Tridentovej veže až po Nesmrteľné vodopády. Aquaventure Waterpark sa nachádza neďaleko ikonického hotela Atlantis the Palm, takže krásne výhľady sú zaručené.

aquaventure park

Púštne safari s 30% zľavou

Dokonalý arabský zážitok s nezabudnuteľným Dubai Caravan Safari. Túlať sa budeš vetrom ošľahanými dunami v našom vzrušujúcom púštnom safari, po ktorom bude nasledovať bohatá 5*večera formou bufetu. Výlet zahŕňa welcome drink, jazdu na ťavách, ohňovú show či tanečné vystúpenie.

dubaj pust safari

Okružná plavba po Dubai Creek s 30% zľavou

Objav srdce a dušu Dubaja na prehliadke Dubai Creek Sightseeing tour, ktorá ťa vezme na cestu naprieč generáciami bohatej arabskej kultúry. Plaviť sa budete po pokojnej hladine, ktorá rozdeľuje mesto na dve hlavné oblasti Deira a Bur Dubai. Vyhliadková plavba po zátoke Dubai Creek je pre návštevníkov ideálnym spôsobom, ako si v krátkom čase pozrieť niektoré z hlavných pamiatok Dubaja, a to všetko na palube tradičnej drevenej „dhow“ plaviacej sa cez ikonickú zátoku.

dubaj creek dhow plavba

Ďalšie peckové zľavy s My Emirates Pass:

 • 20-25% zľava do vybraných SPA a WELLNESS zariadení,
 • 20-25% zľava na lyžovačku, golf, kino a rôzne umelecké a divadelné predstavenia v Dubaji,
 • 20-25% zľava do vybraných kulinárskych reštaurácií
 • 15% zľava na nákupy vo vybraných obchodoch
 • 20% zľava na vstup do Adventure Park
 • 30% zľava na Bollywood Parks Dubai
 • 25% zľava na Dubai Aquarium & Underwater Zoo
 • 25% zľava na Jais Zipline Combo
 • 30% zľava na vstup do Legolandu
 • KOMPLETNÁ PONUKA ZLIAV TU

Akciové letenky do Dubaja s Emirates


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

 • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
   • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
   5/5 - (1 vote)
  Komentáre

  Hana je z Bratislavy, kde vyštudovala žurnalistiku. Vyskúšala si život vo Varšave ako študent médií a v Berlíne ako redaktor v online magazíne. Pracovné skúsenosti ju zaviali do cestovného ruchu a tam sa doteraz cíti ako doma. Miluje víkendové city breaky po európskych destináciách, ale aj exotiku.

  Hore