Nájdeš nás aj na:
dubaj

Novinky

Leť s Emirates do Dubaja a získaj viac ako 500 zliav na TOP zážitky

Ak okrem najvyššej budovy sveta, najvyššieho vyhliadkového kolesa na svete či najvyššie položeného infinity bazénu potrebuješ na dovolenku v Dubaji o dôvodov navyše, teraz ho máš. S My Emirates Pass totiž k letenke s Emirates automaticky získavaš nekonečné množstvo peckových zliav na tie najrôznejšie zážitky. Je to úplne jednoduché.

Reklama

Stačí rezervovať letenku s aerolinkami Emirates do Dubaja (platí aj pre cestujúcich so stopoverom v Dubaji) cez Pelikán a do 31. marca 2024 môžeš využiť stovky benefitov. My Emirates Pass môžeš využiť na vybraných miestach nielen v Dubaji, ale aj v celých Spojených arabských emirátoch. Na využitie zliav ti postačí boarding pass. Ak ho máš v digitálnej podobe, odporúčame ti urobiť si screenshot boarding passu, aby si ho mal(a) pre každý prípad poruke, keby ti po absolvovaní cesty z aplikácie či elektronickej peňaženky zmizla.

emirates lietadlo

Večera pod holým nebom v niektorých z najlepších mestských reštaurácií, neviazaná zábava v zábavných parkoch svetovej triedy, relax v kúpeľoch a vzrušujúce umelecké predstavenia. My Emirates Pass ti poskytne množstvo zaujímavých zliav:

Na vrchol Burj Khalifa s 20% zľavou

Výstavba najvyššej budovy sveta bola započatá v roku 2003 a dokončená bola v roku 2010. Burj Khalifa je označovaná aj ako prvé vertikálne mesto a patrí medzi novodobé divy sveta. Jej nadčasový dizajn a výška 828 metrov mali za úlohu zviditeľniť Dubaj ako mesto superlatívov.

AT THE TOP

So vstupenkou, ktorú zakúpiš so zľavou vďaka letenkám do Dubaja s Emirates Airlines, sa dostaneš na 124. a 125. podlažie Burj Khalifa. Na 124. poschodie ťa vyvezie najrýchlejší dvojitý výťah na svete, ktorý sa pohybuje rýchlosťou 10 metrov za sekundu. Toto poschode sa nazýva aj AT THE TOP a ponúka unikátne výhlady s krásnej vyhliadkovej terasy. Terasa na 125. poschodí je nezabudnuteľným zážitkom vo výške 456 metrov s 360-stupňovým výhľadom. Vyzdobená je tradičnými arabskými ornamentami mashrabiya.

Prehliadka The Yellow Boats Atlantis Blast Tour s 25% zľavou

Prezrite si panorámu Dubaja počas vzrušujúceho 45-minútového zážitku, ktorý vás prevedie štvrťou Dubai Marina priamo k Palm Jumeirah a okolo Atlantis the Palm. Prezri si Dubaj z lode a uži si výhľady, ktoré na súši nezažiješ. Plavba žltým pohodlným a bezpečným nafukovacím člnom je doplnená o výklad profesionálneho sprievodcu.

yellow boat dubaj

Aquaventure Waterpark s 20% zľavou

Najväčší vodný park na svete s kilometrom súkromnej pláže a nespočetnými tobogánmi a ďalšími atrakciami zabaví malých aj veľkých. Vo vodnom parku sa nachádza 34 atrakcií od Poseidonovej veže, Tridentovej veže až po Nesmrteľné vodopády. Aquaventure Waterpark sa nachádza neďaleko ikonického hotela Atlantis the Palm, takže krásne výhľady sú zaručené.

aquaventure park

Akvárium The Lost Chambers so 40% zľavou

Objav tajomstvá hlbín a spoznaj fascinujúce fakty o morskom živote. V Akváriu nájdeš až 65 000 morských živočíchov. Neuveriteľné akvárium v Ambasádorskej lagúne má objem 11 miliónov litrov a je domovom žralokom, rajám a tisícom iných rýb. Nájdi stratenú Altantídu.

90-minútová vyhliadková plavba so sprievodcom s 30% zľavou

Zaži najlepších 90 minút plavby loďou v Dubaji. Uži si adrenalínovú jazdu vysokorýchlostnou loďou s rýchlosťou až 65 km/h. Urob si fotografií dosýta s tými najmalebnejšími výhľadmi v Dubaji v pozadí.

Ďalšie peckové zľavy s My Emirates Pass:

 • 10-30% zľava do vybraných SPA a WELLNESS zariadení,
 • 10-30% zľava do vybraných kulinárskych reštaurácií
 • 15%-25% zľava na nákupy vo vybraných obchodoch
 • 20% zľava na vstup do Adventure Park
 • 15% zľava na Arabské dobrodružstvá
 • 25% zľava na Dubai Aquarium & Underwater Zoo
 • 30% zľava na Jais AYA Universe
 • 30% zľava na vstup do Legolandu
 • KOMPLETNÁ PONUKA ZLIAV TU

Akciové letenky do Dubaja s Emirates


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


 • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
  • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
  5/5 - (1 vote)
Komentáre

Hana je z Bratislavy, kde vyštudovala žurnalistiku. Vyskúšala si život vo Varšave ako študent médií a v Berlíne ako redaktor v online magazíne. Pracovné skúsenosti ju zaviali do cestovného ruchu a tam sa doteraz cíti ako doma. Miluje víkendové city breaky po európskych destináciách, ale aj exotiku.

Hore