Nájdeš nás aj na:

Amerika

-70% ZĽAVA na BIZNIS TRIEDU British Airways: New York, Florida i Kalifornia od 599€!

-70% ZĽAVA na BIZNIS TRIEDU British Airways: New York, Florida i Kalifornia od 599€!

Takáto ponuka sa len tak nevidí, preto konaj rýchlo. Práve teraz môžeš rezervovať spiatočné letenky v biznis triede, do krásnych destinácií ako New York, Miami či Los Angeles v BIZNIS TRIEDE za neuveriteľné ceny od 599€. Na výber sú termíny na celý rok 2023 a letí sa z Budapešti. V cene letenky máš 64 kg podpalubnú batožinu, vstup do biznis salónikov, prednostné odbavenie, komfortný balíček s luxusnou kozmetikou a tiež TOP catering a multimediálnu zábavu na palube. Letenky a všetky benefity biznis triedy British Airways nájdeš nižšie v článku. Niektoré lety sú operované tiež pod značkou Iberia a Finnair.

Reklama

Biznis trieda so 70% zľavou

Na niektorých diaľkových spojeniach British Airways z Londýna do Ameriky už opäť premáva aj najväčšie dopravné lietadlo na svete – Airbus A380. Biznis trieda v tomto nádhernom, dvojposchodovom lietadle je ešte väčší zážitok. Nehovoriac o tom, že napríklad letisko New York má nový terminál a v ňom nádherné biznis salóniky (vstup do salónika je súčasťou letenky v biznis triede).

Prečo letieť biznis triedou s aerolinkami British Airways?

Veľká batožina a luxus

V prvom rade, ak máš kúpenú letenku do biznis trieda British Airways, prednostný nástup je samozrejmý. Biznis trieda British Airways ťa oprávňuje zbaliť si viac  vecí vďaka voľnejšiemu batožinovému limitu. Na palubu si môžeš vziať príručnú batožinu, laptop alebo kabelku, kým v podpalubí budú cestovať tvoje dve ďalšie kufre (2×32 kg).

Všetko o biznis triede British Airways: Vitaj v klube. Aká je biznis trieda British Airways?

Ak namiesto nudného čakania v dave na letisku by si si radšej dal šampanské pri jagavom barovom pulte alebo pozerať film v minikine, žiadny problém. Cestujúci biznis triedy majú povolený vstup do salónikov Galleries lounge alebo Terraces lounge.

Zdroj fotky: https://www.britishairways.com/

Ešte väčšie pohodlie s Club Suite

British Airways svoje sedadlá v biznis triede popisujú ako pohodlie v štýle „všetko v jednom“. V jednej chvíli sú tvojím obľúbeným kreslom, potom tvojou posteľou, jedálenským stolom aj kanceláriou. A to nie je všetko, vďaka novému produktu Club Suite sa British Airways podarilo zážitok z ich už aj tak senzačný biznis triedy ešte povýšiť.

Nová kabína má priamy vstup do uličky z každého sedadla a dvere pre ešte väčšie súkromie. Sedenie sa dá behom chvíľky rozložiť na plne plochú posteľ a novo ponúka oveľa viac úložného priestoru. Svoje osobné veci tak budeš mať stále na dosah ruky. Čerešničkou na torte sú luxusné obliečky značky The White Company.

Club Suite je ďalej doplnená o hravé technologické vychytávky, ktoré sa starajú o ešte väčší komfort. Vďaka digitálnym funkciám sedadla sa ti tak podarí nájsť najpohodlnejšiu polohu. Nechýbajú vysokorýchlostné Wi-Fi, osobné nabíjacie stanice a obrazovky s vysokým rozlíšením.

Chýbať nebudú ani protihlukové slúchadlá či komfortný balíček, v ktorom nájdeš okrem iného aj produkty kvalitnej kozmetiky.

British Airways
Zdroj fotky: https://www.britishairways.com/

Ak sa chceš o Club Suite dozvedieť ešte viac, pozri si recenziu.

Nudiť sa určite nebudeš

Zábavný systém obsahuje filmy a seriály, ale poteší aj tých, ktorí počas letu radšej počúvajú hudbu, hrajú sa hry alebo si čítajú e-knihy. Rozptýlenie prichádza cez 12-palcový monitor.

Zdroj fotky: https://www.britishairways.com/

Jedlo na palube

Samotný dopravca na svojej oficiálnej stránke jedlo na palube v biznis triede zhrnul do nasledovných bodov:

 • pestré trojchodové menu s výdatnými jedlami a výživnými šalátmi,
 • kvalitný sortiment alkoholických a nealkoholických nápojov a kvalitné vína,
 • ručne pražená káva od Union Hand-Roasted Coffee,
 • sklené poháre, krásny porcelánový riad.
Zdroj fotky: https://www.britishairways.com/

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


 • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
  • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
  5/5 - (1 vote)
Komentáre

Už päť rokov pre teba náš tím loví lacné letenky, dovolenky a píše tipy na cestovanie po celom svete. V našej slovenskej redakcii sedí Hanka, Katka, Aďa a Roland, ktorí pre teba hľadajú to najlepšie zo sveta cestovania 24 hodín, 7 dní v týždni.

Hore