Nájdeš nás aj na:

Letenky

Letenky na Island z Budapešti za 138 eur

Island je zázračný ostrov. Nech už sa naň vydáte v ktoromkoľvek ročnom období, stanete sa svedkami jedného neskutočného prírodného divadla. Je to presne to miesto, ktoré bude ľudí vždy priťahovať, aj keď tu po väčšine času vládnu nehostinné počasie. Gejzíry, sopky, ľadovce, oheň, lagúny, a to všetko na jednom mieste. Nie je to klasická destinácia, kde navštevujete pamiatky a skúšate miestnu gastronómiu. Na Island sa chodí po zážitky! A tento jeden zážitok vás vyjde lacnejšie ako inokedy. Pripravili sme pre vás prehľadný kalendár od októbra do marca na letenky z Budapešti za super ceny. Priamy let zabezpečuje nízkonákladová spoločnosť Wizzair.

Reklama

Letenky na Island

Budapešť – Rejkjavík – Budapešť

Rezervujte ➡ od 138 eur

7-11. december, 15-29. január, 22-29. január, 22. január – 1. február, 29. január – 2. február, 29. január – 5. február

Turista na Islande

Island-panoráma

Island lagoon

➜ Pozrite si, prečo je Rejkjavík malé mesto s veľkým bohatstvom

Prístav na Islande

Island patrí medzi najpriateľskejšie krajiny na svete, miestni sú extrémne prívetiví a veľmi radi si sadajú s cestovateľmi na pivo v niektorom z miestnych lokálov. Chcete zopár zaujímavostí? Tak napríklad domáce obyvateľstvo verí na Elfov, v priemere každé 4 roky tu vybuchne sopka, pivo tu bolo nezákonné do roku 1989 a nie sú tu žiadne lesy!

Kúpanie v lagúne na Islande

spiatočná letenka na Island

 

na Island


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérky Eliška a Nina.

Hore