Nájdeš nás aj na:

Letenky

Pecka na leto: Burgas za 199 eur z Bratislavy

Krásne piesočnaté pláže, rušný nočný život a všetko za veľmi málo eur. To všetko vás čaká, ak sa vyberiete na dovolenku do bulharského Burgasu. A to najlepšie na tom všetkom si prečítate v nasledujúcej vete: Aerolinka Smartwings teraz ponúka bulharský Burgas z Bratislavy za 199 eur. Teraz už len vybrať ten správny hotel alebo apartmán a dovolenka sa môže začať!

Reklama

Burgas za 199 eur z Bratislavy

Voľné termíny TU

Untitled-1

Burgas je druhé najväčšie mesto bulharského pobrežia a taktiež najdôležitejší obchodný prístav v Bulharsku. Kedysi nie najčistejšie a najvhodnejšie miesto pre dovolenkárov je v súčasnosti vyhľadávaným turistickým letoviskom. Slováci skrátka Burgas milujú.

Prístav v Burgase

Je tu veľmi lacno a veľmi živo. Mesto ponúka svojím návštevníkom centrum plné obchodov, reštaurácii a barov, kde zoženiete všetko od suvenírov, oblečenia až po mieste špeciality. Všetko za super ceny.

shutterstock_149854850-min

Burgas za 199 eur z Bratislavy

Už len názov pobrežia vám napovie, že z tejto dovolenky sa vrátite s čokoládovým opálením. Pláže na Slnečnom pobreží navyše držia ocenenie Modrá vlajka za čistotu prírodného prostredia!

Burgas za 199 eur z Bratislavy

A keď už budete v Burgase, nenechajte si ujsť Nesebar. Mestečko, ktoré je síce vzdialené 32 km, no ponúka obrovské množstvo európskej histórie. Sú tu pamiatky z obdobia helenistickej, byzantskej, rímskej, ale aj éry bulharskej, po založení Bulharského štátu. Pláže s bielym pieskom, ktoré obklopujú toto mesto, sú skutočne nádherné.

Burgas za 199 eur z Bratislavy

Burgas s Eurowings za 199 eur z Bratislavy

Voľné termíny TU

Lacné 4* hotely v Burgase? Od 259 eur na týždeň ich nájdete TU.

pelipecky_instagram

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na redakcia@pelipecky.sk. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na novinky@pelipecky.sk. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodila dcérka Eliška.

Odporúčame

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

Testovanie otvára cestovanie! Ak budeme teraz zodpovední, čoskoro opäť balíme kufre na dovolenku https://t.co/Wd3hA2kuD6 #novinky2 dni dozadu
PONUKA DŇA: Dovolenka doma tento víkend za 0 €, až potom Maldivy https://t.co/cicacQblBM #novinky2 dni dozadu
Letiská v New Yorku budú za nenosenie rúšok rozdávať pokuty https://t.co/KlqputllVC #letenky2 dni dozadu
Vianočné trhy v Nurembergu patria medzi najstaršie v Nemecku. Tento rok sa nekonajú https://t.co/tOmGlz81Ho #novinky2 dni dozadu
Michelinská reštaurácia v Budapešti podáva luxusné jedlo na kolotoči https://t.co/aJ0F2oULDh #novinky2 dni dozadu
Konečne! Na trase Londýn – New York spustia bezplatné rýchlotesty na COVID-19 https://t.co/R89On7teXs #letenky2 dni dozadu
Tip na netradičné ubytovanie na Slovensku – Kutica https://t.co/k3pOM7JPhS #dovolenky3 dni dozadu
Maurícius ponúka víza na dlhodobý pobyt. Tu sú podmienky https://t.co/XF9YbLn11T #novinky3 dni dozadu
THAI Airways predávajú tašky vyrobené zo starých záchranných viest https://t.co/KZAOtM1ymi #novinky3 dni dozadu
Bude testovanie na hraniciach? Sprísnia režim s ČR? Odpoveď prinesú najbližšie dni https://t.co/Alwufub9W8 #novinky3 dni dozadu

Odporúčame tiež:

Reklama
Reklama
Hore