Nájdeš nás aj na:

Európa

MEGA LACNÉ: Letenky z Košíc do Viedne alebo naopak od 19€

MEGA LACNÉ: Letenky z Košíc do Viedne alebo naopak od 19€

Hlavné mesto Rakúska Viedeň ponúka kombináciu cisárskych tradícií, hudby a unikátneho šarmu. Mesto, ktoré inšpiruje svojou históriou aj modernou súčasnosťou, ponúka okrem impozantných palácov či obľúbenej ZOO a kultúrnych zážitkov útočisko v čarovných kaviarňach. Poď do krásnej metropoly našich susedov, grandióznej Viedne s peckovými letenkami za pár eur. Letecky sa sem dostaneš za hodinku.

Reklama

Lacné letenky do Viedne / do Košíc

 • Odkiaľ? Priamy let z Košíc / Priamy let z Viedne
 • S kým? Letecká spoločnosť Ryanair
 • Kedy? jeseň 2022 (POZRI KALENDÁR)

Akciové letenky

Pri ceste do Rakúska sa treba preukázať očkovaním, prekonaním koronavírusu alebo negatívnym testom – PCR testom nie starším ako 72 hodín, AG testom nie starším ako 48 hodín.


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov

 • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP a tiež náš WhatsApp kanál.
  • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut.
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne.

  5/5 - (1 vote)
Komentáre

Hana je z Bratislavy, kde vyštudovala žurnalistiku. Vyskúšala si život vo Varšave ako študent médií a v Berlíne ako redaktor v online magazíne. Pracovné skúsenosti ju zaviali do cestovného ruchu a tam sa doteraz cíti ako doma. Miluje víkendové city breaky po európskych destináciách, ale aj exotiku.

Hore