Nájdeš nás aj na:
rimini

Európa

Rimini a San Marino za perfektných 62€? Leť do slnečnej destinácie v auguste

Rimini a San Marino za perfektných 62€? Leť do slnečnej destinácie v auguste

Rimini je medzi Talianmi pravdepodobne najobľúbenejšie prímorské stredisko Jadranskej riviéry. Aj vďaka takmer 20 km dlhých piesočných pláží dostalo Rimini pomenovanie Slnečná riviéra. Sem sa chodí za oddychom a za slnkom. Navyše je len na skok od krásneho mikroštátu San Marino.

Reklama

Lacné letenky do Rimini

 • Odkiaľ? Priamy let z Viedne
 • S kým? Letecká spoločnosť Ryanair
 • Kedy? Leto 2023
 • Príklad? Termín 10. – 17. august 2023 (POZRI KALENDÁR)
 • Čo je v cene? Let tam aj späť, všetky poplatky, príručná batožina
 • Využi náš zľavový kód: PECKYAPPKA pri objednávke cez našu mobilnú aplikáciu

Akciové letenky do Rimini

Čo robiť, vidieť a zažiť v Rimini?

Museo della Cittá je známe svojou rímskou zbierkou. Nádherné mozaiky, ryby vo farebných sklách a najväčšoa zbierka rímskych churirgigkých nástrojov na svete.

Majestátny päťoblúkový most Ponte di Tiberio sa datuje do roku 21 po Kristovi. V minulosti bol začiatkom dôležitej tepny Via Emilia medzi jadranským pobrežím a údolím rieky Po. Dnes spája centrum mesta Rimini so starou rybárskou štvrťou Borgo San Giuliano.

Katedrála Tempio Malatestiano bola v 13. storočí postavená v gotickom štýle a venovaná svätému Francisovi. Radikálnou renesančnou zmenou prešla v rokoch 1400.

Cestovné doklady do Talianska

Na cestu do Rimini by ste mali mať občiansky preukaz alebo cestovný pas.

Kedy cestovať?

Rimini má svoje čaro počas celého roka.


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

 • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
   • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
   Prosím, ohodnoťte náš článok.
  Komentáre

  Už päť rokov pre teba náš tím loví lacné letenky, dovolenky a píše tipy na cestovanie po celom svete. V našej slovenskej redakcii sedí Hanka, Katka, Aďa a Roland, ktorí pre teba hľadajú to najlepšie zo sveta cestovania 24 hodín, 7 dní v týždni.

  Hore