Nájdeš nás aj na:
oman

Letenky

Výpredaj leteniek s aerolinkami Pegasus: Dubaj, Bahrajn či Omán od 119€!

Aerolinky Pegasus Airlines majú skvelú správu pre všetkých, ktorí plánujú zimný útek do teplých krajín. Spustili totiž výpredaj leteniek z Viedne od 119€, v ktorom nájdeš napríklad Omán, Turecko, Abu Dhabi či tajomnú Saudskú Arábiu. Aj dobrodruhovia si ale prídu na svoje – čo hovoríš napríklad na Kazachstan?

Reklama

 • Letenky s odletom z Viedne
 • Lety do Turecka sú priame, v prípade vzdialenejších destinácií ťa čaká krátky prestup v Istanbule
 • Termíny od februára do júna 2024

Akciové letenky s Pegasus Airlines


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


 • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
  • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
  Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre

Milujeme cestovanie a písanie. A tak sme to spojili a už roky vám na Pelipeckách prinášame články, cestopisy a reportáže o tom, ako šikovne precestovať celý svet. V našej slovenskej redakcii sedí Hanka a Roland, ale sem-tam napíšu niečo aj naši kolegovia z Pelikána.

Hore