Nájdeš nás aj na:

Európa

Kyjev od 37€! Nechaj sa prekvapiť mestom zlatých kupol

Kyjev od 37€! Nechaj sa prekvapiť mestom zlatých kupol

Už si videl Londýn aj Paríž a teraz máš chuť na trocha inú alternatívu? Leť do Kyjeva od 37 eur priamo z Bratislavy!

Na začiatku bol Kyjev. Ešte dávno predtým ako existovali Ukrajina či Rusko, obyvatelia mesta tu už kráčali po zelených kopcoch a užívali si horúce popoludnia. Poď a zaži aj ty to najlepšie z hlavného mesta Ukrajiny.

Aktuálna cena letenky je 37 eur.

10 EUR ZĽAVU z celkovej ceny získaš po zadaní zľavového kódu v objednávke.

Zľavový kód: PECKYSEP10

Kyjev od 37 eur

✈ z letiska Bratislava 🛄 malá príručná batožina 🗓 november – december 2019

Bratislava Priamy let Kyjev Priamy let Bratislava
od 37 Rezervuj

Zlaté kupolovité kostoly sú akýmsi symbolom východnej Európy. Nenájdeš lepšieho mesta na ich obdivovanie ako Kyjev. Je tu toľko nádherných kostolov, že je ťažké si z nich vybrať.

Nie len kostoly, ale aj náhodné budovy, ktorými je mesto lemované, sú príkladom krásnej architektúry. Okrem toho v Kyjeve nájdeš množstvo originálneho street artu, za ktorým sem začína chodiť viac a viac turistov. Nájdeš dokonca online mapy, ktoré ťa prevedú najzaujímavejšími kúskami pouličného umenia.

Ochutnať tu môžeš výborné lokálne jedlá, ale aj medzinárodnú kuchyňu za dobré ceny. Rôzne miestne produkty kúpiš na autentických trhoch. V kyjevských uličkách nájdeš mnoho útulných kaviarní s charizmou.

Mesto žije vo dne i v noci. V letných večeroch sú námestia plné ľudí, ktorí si užívajú outoodorové eventy. Jeden a pol kilometra dlhá hlavná ulica Kyjeva – Khreschatyk je vždy plná života. V jej okolí sa nachádza množstvo barov a reštaurácií.

Komentáre

Hana je z Bratislavy, kde vyštudovala žurnalistiku. Vyskúšala si život vo Varšave ako študent médií a v Berlíne ako redaktor v online magazíne. Pracovné skúsenosti ju zaviali do cestovného ruchu a tam sa doteraz cíti ako doma. Miluje víkendové city breaky po európskych destináciách, ale aj exotiku.

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

A máme parádne letenky aj k najhlbšiemu jazeru na svete! Bajkal z Viedne od 386€: https://t.co/8azH7YfBSr #letenky13 hodín dozadu
Nám stačil týždeň na Bali, aby sme si ho zamilovali. Koľko bude stačiť tebe? Letenky za 499€ + reportáž: https://t.co/7SDLFduegy #letenky13 hodín dozadu
Pizza, káva, futbal. Máš chut? Poď do Neapolu, letenky za 30€: https://t.co/GF5k4h3zoP #letenky13 hodín dozadu
Lisabon je krásny aj v zime: Letenky od 37€ https://t.co/C2ZdQsQvRr #letenky19 hodín dozadu
Amsterdam Blízkeho východu: Tel Aviv od 42€ https://t.co/DXNo27w0fA #letenky19 hodín dozadu
Viedeň hlási výborné ceny! Letenky od 19€: https://t.co/WQIsWHOhYc #letenky2 dni dozadu
A v Bukurešti si už bol/a? Čas to zmeniť: letenky za 23€ https://t.co/2UlDWkDd85 #letenky2 dni dozadu
Dôvodov, prečo navštíviť Tahiti si nájdeš 1 000 000. Nájsť dobrú letenku však nie je ľahké. Ešte že sme ju našli: https://t.co/y9IIqEYnyQ #letenky2 dni dozadu

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore