Nájdeš nás aj na:

Dovolenky

Lacné letenky do Chorvátska! Zadar, Dubrovník, Rijeka a Split na jar aj leto od 43€

Lacné letenky do Chorvátska! Zadar, Dubrovník, Rijeka a Split na jar aj leto od 43€

Milovníci Chorvátska, máme niečo pre vás! Vyberajte z krásnych destinácií Zadar, Rijeka, Dubrovník či Split s termínmi na jar aj leto za super ceny.

Reklama

Lacné letenky do Chorvátska

 • Odkiaľ? Priamy let z Bratislavy, Viedne, Košice
 • S kým? Letecká spoločnosť Wizz Air / Ryanair
 • Kedy? Jar – leto 2024
 • Čo je v cene? Let tam aj späť, všetky poplatky, príručná batožina

Akciové letenky do Chorvátska

Zadar – historické staré mesto románskych ruín, stredovekých kostolov, kozmopolitných kaviarní a kvalitných múzeí. Zadar je vskutku neobvyklou zmesou podnetov. Nevynechajte dva z jeho najatraktívnejších architektonickým pokladov, Morský organ rozoznievajúci sa silou mora a Pozdrav slnku, žiariaci tanečnými farbami vďaka solárnej energii.

Krivolaké úzke uličky, hradby staré vyše tisíc rokov, úchvatné pláže vyznamenané Modrou vlajkou, múzeá, galérie, štýlové reštaurácie, ale aj pohnutá história. To je Dubrovník, mesto zapísané od roku 1979 na zoznam chránených pamiatok UNESCO. Dubrovník je skvelý východiskový bod, ak sa rozhodnete preskúmať južnejšiu časť Chorvátska, ale pokojne aj celý Balkán. Mesto je priam stvorené pre objavovanie starého mesta, pláží, výlety loďkami, bicyklovanie či turistiku.

Split je najväčšie prímorské mesto Chorvátska. Je mimoriadne bohaté na kultúrne pamiatky a do nádherného Omišu, na slnečný ostrov Brač či na legendárnu Makarsku riviéru je to naozaj len na skok.

split mesto

Rijeka, kultúrne srdce Chorvátska, láka návštevníkov svojou bohatou históriou a fascinujúcim mixom architektúry od stredoveku po modernu. Uži si pôvabné uličky a malebné námestia, kde sa snúbia staroveké kamenné domy s modernými kaviarňami a obchodíkmi. Nevynechaj prechádzku po Korzu, najznámejšej promenáde mesta, kde sa stretávajú miestni obyvatelia aj turisti, a kde môžeš ochutnať miestne špeciality a relaxovať pri pohľade na živý ruch okolo seba. Poď na výlet do okolia a objav úchvatné prírodné krásy, ako sú nádherné pláže, malebné ostrovy a pôvabné horské oblasti.

rijeka

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


 • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
  • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
  5/5 - (3 votes)
Komentáre

Už päť rokov pre teba náš tím loví lacné letenky, dovolenky a píše tipy na cestovanie po celom svete. V našej slovenskej redakcii sedí Hanka, Katka, Aďa a Roland, ktorí pre teba hľadajú to najlepšie zo sveta cestovania 24 hodín, 7 dní v týždni.

Hore