Nájdeš nás aj na:

Afrika

Horúca Keňa s letenkami z Viedne za perfektných 439€!

Horúca Keňa s letenkami z Viedne za perfektných 439€!

Horúce letenky do horúcej Afriky s leteckou spoločnosťou Kenya Airways! Krásna a dobrodružná Keňa je aktuálne za perfektné ceny z Viedne – spiatočnú letenku do Mombasy vieš rezervovať za 439€! A to už je v cene aj podpalubná batožina a super termíny na záver roka 2019.

Reklama

Mombasa je skvelým východiskovým bodom pre spoznávanie tejto nádhernej krajiny. Mimoriadne obľúbené sú zájazdy na africké safari, žirafie centrum ale aj krásne plážové rezorty či potápanie. Ak potrebujete inšpiráciu, pozrite si rozhovor so Slovákmi, ktorý zažili safari na vlastnú päsť.

Keňa z Viedne za 439€

  • z letiska Viedeň
  • 1x 23kg batožina
  • október – december 2019
Viedeň2 prestupyMombasa2 prestupyViedeň
Amsterdam, NairobiAmsterdam, Nairobi
od 439 Rezervuj

Víza Keňa

Turistické vízum sa udeľuje na ambasáde vo Viedni, poplatok je 50 amerických dolárov. Je možné ho však vybaviť aj prostredníctvom cestovnej kancelárie (pokojne sa obráťte na zákaznícky servis Pelikána). Cestovný pas musí byť platný minimálne 3 mesiace po návrate.

Ubytovanie Keňa

Ceny hotelov či apartmánov si môžeš skontrolovať aj na stránke hotely.pelikan.sk, kde nájdeš aktuálne a výhodné ponuky.

A ešte niečo: zabudni na zmenárne, skús Revolut

Poznáš platobnú službu Revolut? S touto najrýchlejšie rastúcou finančnou technológiou v Európe si jednoducho miesto fyzickej návštevy banky doma otvoríš aplikáciu na svojom smartfóne a „bankuješ“. Je ako stvorená pre cestovateľov, ktorí často menia finančné meny do iných mien a nie vždy majú šťastie na dobrý kurz. Navyše, výber zo všetkých bankomatov na svete je zdarma až do výšky 200 EUR mesačne! Funguje to veľmi jednoducho – stiahneš si aplikáciu, zaregistruješ sa a k dispozícii máš 29 svetových mien a stredové kurzy pre prevody. Z Revolutu môžeš posielať alebo tiež prijímať platby aj z iných bankových účtov. Revolut je skutočne revolučná služba, vyskúšaj ju teraz s Pelikánom.

ZALOŽIŤ REVOLUT + PLATOBNÁ KARTA ZDARMA


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 15-krát denne
  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    5/5 - (2 votes)
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérky Eliška a Nina.

Hore