Nájdeš nás aj na:

Austrália a Oceánia

Okinawa, Tokio, Sydney a iné peckové letenky v sezóne s batožinou od 549€!

Poď preskúmať uličky Tokia, historické chrámy Kjóta, vychutnaj si vynikajúce sushi a tradičú japonskú kultúru či krásu hory Fudži. Alebo ťa láka zažiť netradičnú destináciu – Južnú Kóreu? Starobylé paláce a chrámy, národné parky, peckové pouličné jedlo či tradičné kúpele. No a pri Bali, Austrálii či Novom Zélande sa hádam ani zastavovať nemusíme, o ich krásnej prírode a plážach si už určite počul(a). Vyber si svoju vysnívanú destináciu a rezervuj letenky so 46 kg podpalubnou batožinou v cene.

Reklama

Akciové letenky do exotiky

 • Odkiaľ? Z Budapešti
 • S kým? Letecká spoločnosť Shanghai Airlines a China Eastern Airlines
 • Kedy? Apríl – jún 2024
 • Čo je v cene? Let tam aj späť, všetky poplatky, podpalubná batožina

Prvá časť letu ťa čaká s aerolinkami Shanghai Airlines, čo znamená letieť na krídlach moderného Boeing 787-9 Dreamliner. Lietadlo je vybavené najnovším zábavným systémom a väčšími displejmi vo všetkých komfortných triedach. Pozri si RECENZIU letu s touto leteckou spoločnosťou.

Akciové letenky


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


 • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
  • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
  Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre

Už päť rokov pre teba náš tím loví lacné letenky, dovolenky a píše tipy na cestovanie po celom svete. V našej slovenskej redakcii sedí Hanka, Katka, Aďa a Roland, ktorí pre teba hľadajú to najlepšie zo sveta cestovania 24 hodín, 7 dní v týždni.

Hore