Nájdeš nás aj na:

Ázia

Videli sme prví! Shanghai Airlines Dreamlinery z Budapešti do Ázie za TOP ceny

Videli sme prví! Shanghai Airlines Dreamlinery z Budapešti do Ázie za TOP ceny

Letecká spoločnosť Shanghai Airlines otvorila 7. júna novú linku medzi Šanghajom Pchu-tung a letiskom Franza Liszta v Budapešti. Shanghai Airlines je dcérskou firmou jednou z najväčších leteckých spoločností na svete China Eastern Airlines. Budapešť je prvá diaľková destinácia pre Shanghai Airlines a linku bude obsluhovať exkluzívne modernými lietadlami Boeing 787-9 Dreamliner.

Reklama

Všetky Dreamlinery spoločnosti prichádzajú priamo od výrobcu a aj najstaršie z nich má iba rok. Shanghai Airlines je možno pre bežného slovenského turistu málo známa značka, letecká spoločnosť však na linke do Budapešti zaviedla produkt, ktorý je ľahko porovnateľný s tým, čo ponúkajú napríklad luxusné a veľmi známe aerolinky z Blízkeho východu.

Moderné lietadlá Boeing 787-9 Dreamliner majú 285 sedačiek rozdelené nasledovne: 4 v prvej triede, 26 v biznis triede, 28 v prémiovej ekonomickej a 227 v ekonomickej.

Novinka začala premávať z Budapešti už tento víkend.

Na leto už takmer vypredané

Lety budú prevádzkované každú stredu, piatok a nedeľu. Shanghai Airlines už teraz rozmýšľa nad pridaním ďalšej frekvencie, keďže kapacity na letnú sezónu sú takmer vypredané. Zároveň aerolinka spustila výpredaj leteniek do Ázie, Austrálie a na Nový Zéland.

Budapešť 1 prestup Ázia 1 prestup Budapešť
Šanghaj Šanghaj
od 499 Rezervuj

Boutique aerolinka s veľa destináciami

Shanghai Airlines lieta do 140 destinácií a materská China Eastern Airlines má spojenia do ďalších 248 destinácií. Cestujúci môžu ľubovoľne kombinovať tieto dve letecké spoločnosti a ďalej prestúpiť na linky akéhokoľvek ďalšieho dopravcu v rámci aliancie SkyTeam.

Cestujúci z Maďarska, Slovenska, Česka, Poľska aj iných okolitých krajín sa tak môžu tešiť na výhodné ceny leteniek na palube kvalitného dopravcu s výnimočným servisom.

Pozrite sa na palubu Boeingu 787-9 Dreamliner Shaghai Airlines:

Letušky prvýkrát vítajú hostí v prvej triede Boeingu Dreamliner Shanghai Airlines po pristátí v Budapešti

Lietadlo je vybavené najnovším zábavným systémom a väčšími displejmi vo všetkých komfortných triedach. Všetky sedačky, okrem ekonomickej triedy, majú luxusný kožený poťah. Nemusia sa ľakať ale ani tí cestujúci, ktorí hľadajú vždy najvýhodnejšiu cenu. Aj v ekonomickej triede nájdeme pohodlné a ergonomické sedačky s elegantným textilovým poťahom a dostatočným priestorom pre nohy aj pre Európanov. Konfigurácia ekonomickej triedy je 3-3-3.

Krásny interiér vkusne zladený do krémových farieb
Cestou do Šanghaja sa nudiť nebudete!

Prémiová ekonomická trieda

Prémiová ekonomická trieda stojí iba približne dvakrát toľko ako štandardná ekonomická trieda, no servis v tomto malom, od ekonomickej kabíny oddelenom, priestore viac pripomína luxus, ktorý si užívajú pasažieri v prednej časti lietadla. Pasažieri sa môžu tešiť na väčšie kreslá, väčšie displeje a vankúše, luxusný komfortný balíček aj prednostný nástup do lietadla či viac batožiny.

V prémiovej ekonomickej triede je všetko väčšie a luxusnejšie. Kreslá, displeje aj vankúše.

Keď biznis, tak aj s dverami!

Najväčším prekvapením na palube Dreamlinera Shanghai Airlines je biznis trieda. Všetky kreslá majú priamy prístup do uličky, čo je síce v roku 2019 už celkom štandard na palubách lietadiel renomovaných aeroliniek, zaujímavosťou je ale to, že cestujúci sedia v súkromných boxoch, ktoré majú zatvárateľné dvere.

Takéto “kajuty” v biznis triede ponúka napríklad aj 5* letecká spoločnosť Qatar Airways. (na palube vybraných lietadiel 777 a A350) Okrem už spomenutého majú cestujúci biznis triedy v cene letenky aj štandardné extra služby pre biznis triedu ako prednostné odbavenie a nástup do lietadla, viac batožiny, luxusné menu na palube, vstup do letiskových salónikov, komfortný balíček L’Occitane, výber sedadla zdarma alebo viac míľ na účet vo vernostných programoch SkyTeam dopravcov.

Takéto “kajuty” v biznis triede ponúka napríklad aj 5* letecká spoločnosť Qatar Airways
Cestujúci sedia v luxusných súkromných boxoch, ktoré majú zatvárateľné dvere

Najlepšie miesta v lietadle

Prvá trieda je, okrem pilotnej kabíny, najexkluzívnejšie miesto na palube Dreamlinera Shanghai Airlines. Suita prvej triedy je dvakrát väčšia ako tá v biznis triede, obe triedy sa však nachádzajú v rámci jednej kabíny a nie sú oddelené stenou. Boxy prvej triedy v strednej časti lietadla sa dajú spojiť – výsledkom je apartmán pre dvoch pasažierov alebo “meeting room” pre štyri osoby.

Cena spiatočnej letenky z Budapešti do Šanghaja v prvej triede začína na 5000 eurách.

Komfort v prvej triede je vlastne vylepšený servis biznis triedy, čo znamená ešte viac priestoru, väčšie paplóny, viac jedla, osobných šoférov na letisko, ďalej viac míľ, batožiny, aj lepšie salóniky a drahé komfortné balíčky od popredných svetových návrhárov. Ak sa chcete rozmaznávať v prvej triede Shanghai Airlines, za lístok si priplatíte extra: cena spiatočnej letenky z Budapešti do Šanghaja začína na 5000 eurách.

Pozrite si radšej akciovú ponuku leteniek od Pelikána na nové lety Shanghai Airlines v úplne novej a pohodlnej ekonomickej triede.

Budapešť 1 prestup Ázia 1 prestup Budapešť
Šanghaj Šanghaj
od 499 Rezervuj
Komentáre

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

Last minute letenky do Dubaja! Leť v novembri za 136€ (termíny aj vo februári) https://t.co/Cenjdfj9xb #letenky19 hodín dozadu
Tento kút Holandska si už videl(a)? Letenky do Eindhovenu za 16€! https://t.co/Kshekk3Bxg #letenky19 hodín dozadu
Malta je nádherná aj v zime! Leť od 14€ https://t.co/3QyDimXRj0 #letenky2 dni dozadu
PONUKA DŇA: Pobyt v thajskom Krabi s výletom do Kataru len za 829€! https://t.co/neEfT0tfGb #ponukadna2 dni dozadu
Thajsko v sezóne s 30kg batožinou za 439€. https://t.co/xw5TiZ1RLX #letenky2 dni dozadu
Sao Paulo s úžasnými Turkish Airlines za 449€. https://t.co/NlZxbeBlUT #letenky2 dni dozadu
Barcelona - New York - Viedeň za 219€! https://t.co/vbykQggrOV #letenky2 dni dozadu
Objav Kyjev s letenkami od 34€! https://t.co/WHz866g1vy #letenky2 dni dozadu

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore