Nájdeš nás aj na:

Ázia

Videli sme prví! Shanghai Airlines Dreamlinery z Budapešti do Ázie za TOP ceny

Videli sme prví! Shanghai Airlines Dreamlinery z Budapešti do Ázie za TOP ceny

Letecká spoločnosť Shanghai Airlines otvorila 7. júna novú linku medzi Šanghajom Pchu-tung a letiskom Franza Liszta v Budapešti. Shanghai Airlines je dcérskou firmou jednou z najväčších leteckých spoločností na svete China Eastern Airlines. Budapešť je prvá diaľková destinácia pre Shanghai Airlines a linku bude obsluhovať exkluzívne modernými lietadlami Boeing 787-9 Dreamliner.

Všetky Dreamlinery spoločnosti prichádzajú priamo od výrobcu a aj najstaršie z nich má iba rok. Shanghai Airlines je možno pre bežného slovenského turistu málo známa značka, letecká spoločnosť však na linke do Budapešti zaviedla produkt, ktorý je ľahko porovnateľný s tým, čo ponúkajú napríklad luxusné a veľmi známe aerolinky z Blízkeho východu.

Moderné lietadlá Boeing 787-9 Dreamliner majú 285 sedačiek rozdelené nasledovne: 4 v prvej triede, 26 v biznis triede, 28 v prémiovej ekonomickej a 227 v ekonomickej.

Novinka začala premávať z Budapešti už tento víkend.

Na leto už takmer vypredané

Lety budú prevádzkované každú stredu, piatok a nedeľu. Shanghai Airlines už teraz rozmýšľa nad pridaním ďalšej frekvencie, keďže kapacity na letnú sezónu sú takmer vypredané. Zároveň aerolinka spustila výpredaj leteniek do Ázie, Austrálie a na Nový Zéland.

Budapešť 1 prestup Ázia 1 prestup Budapešť
Šanghaj Šanghaj
od 499 Rezervuj

Boutique aerolinka s veľa destináciami

Shanghai Airlines lieta do 140 destinácií a materská China Eastern Airlines má spojenia do ďalších 248 destinácií. Cestujúci môžu ľubovoľne kombinovať tieto dve letecké spoločnosti a ďalej prestúpiť na linky akéhokoľvek ďalšieho dopravcu v rámci aliancie SkyTeam.

Cestujúci z Maďarska, Slovenska, Česka, Poľska aj iných okolitých krajín sa tak môžu tešiť na výhodné ceny leteniek na palube kvalitného dopravcu s výnimočným servisom.

Pozrite sa na palubu Boeingu 787-9 Dreamliner Shaghai Airlines:

Letušky prvýkrát vítajú hostí v prvej triede Boeingu Dreamliner Shanghai Airlines po pristátí v Budapešti

Lietadlo je vybavené najnovším zábavným systémom a väčšími displejmi vo všetkých komfortných triedach. Všetky sedačky, okrem ekonomickej triedy, majú luxusný kožený poťah. Nemusia sa ľakať ale ani tí cestujúci, ktorí hľadajú vždy najvýhodnejšiu cenu. Aj v ekonomickej triede nájdeme pohodlné a ergonomické sedačky s elegantným textilovým poťahom a dostatočným priestorom pre nohy aj pre Európanov. Konfigurácia ekonomickej triedy je 3-3-3.

Krásny interiér vkusne zladený do krémových farieb
Cestou do Šanghaja sa nudiť nebudete!

Prémiová ekonomická trieda

Prémiová ekonomická trieda stojí iba približne dvakrát toľko ako štandardná ekonomická trieda, no servis v tomto malom, od ekonomickej kabíny oddelenom, priestore viac pripomína luxus, ktorý si užívajú pasažieri v prednej časti lietadla. Pasažieri sa môžu tešiť na väčšie kreslá, väčšie displeje a vankúše, luxusný komfortný balíček aj prednostný nástup do lietadla či viac batožiny.

V prémiovej ekonomickej triede je všetko väčšie a luxusnejšie. Kreslá, displeje aj vankúše.

Keď biznis, tak aj s dverami!

Najväčším prekvapením na palube Dreamlinera Shanghai Airlines je biznis trieda. Všetky kreslá majú priamy prístup do uličky, čo je síce v roku 2019 už celkom štandard na palubách lietadiel renomovaných aeroliniek, zaujímavosťou je ale to, že cestujúci sedia v súkromných boxoch, ktoré majú zatvárateľné dvere.

Takéto “kajuty” v biznis triede ponúka napríklad aj 5* letecká spoločnosť Qatar Airways. (na palube vybraných lietadiel 777 a A350) Okrem už spomenutého majú cestujúci biznis triedy v cene letenky aj štandardné extra služby pre biznis triedu ako prednostné odbavenie a nástup do lietadla, viac batožiny, luxusné menu na palube, vstup do letiskových salónikov, komfortný balíček L’Occitane, výber sedadla zdarma alebo viac míľ na účet vo vernostných programoch SkyTeam dopravcov.

Takéto “kajuty” v biznis triede ponúka napríklad aj 5* letecká spoločnosť Qatar Airways
Cestujúci sedia v luxusných súkromných boxoch, ktoré majú zatvárateľné dvere

Najlepšie miesta v lietadle

Prvá trieda je, okrem pilotnej kabíny, najexkluzívnejšie miesto na palube Dreamlinera Shanghai Airlines. Suita prvej triedy je dvakrát väčšia ako tá v biznis triede, obe triedy sa však nachádzajú v rámci jednej kabíny a nie sú oddelené stenou. Boxy prvej triedy v strednej časti lietadla sa dajú spojiť – výsledkom je apartmán pre dvoch pasažierov alebo “meeting room” pre štyri osoby.

Cena spiatočnej letenky z Budapešti do Šanghaja v prvej triede začína na 5000 eurách.

Komfort v prvej triede je vlastne vylepšený servis biznis triedy, čo znamená ešte viac priestoru, väčšie paplóny, viac jedla, osobných šoférov na letisko, ďalej viac míľ, batožiny, aj lepšie salóniky a drahé komfortné balíčky od popredných svetových návrhárov. Ak sa chcete rozmaznávať v prvej triede Shanghai Airlines, za lístok si priplatíte extra: cena spiatočnej letenky z Budapešti do Šanghaja začína na 5000 eurách.

Pozrite si radšej akciovú ponuku leteniek od Pelikána na nové lety Shanghai Airlines v úplne novej a pohodlnej ekonomickej triede.

Budapešť 1 prestup Ázia 1 prestup Budapešť
Šanghaj Šanghaj
od 499 Rezervuj
Komentáre

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

LETENKA DŇA: Bangkok v hlavnej sezóne za 399 EUR https://t.co/i45ynt354921 minút dozadu
PONUKA DŇA: Letenky + hotel + víza zadarmo. Kam? No predsa do Petrohradu: https://t.co/ZVYSlemjsf2 hodiny dozadu
Výpredaj Ryanair: Letenky z Bratislavy od 15€ https://t.co/iMSfh3lrL66 hodín dozadu
Bangkok s Emirates! Letenky z Bratislavy i Viedne od 449€ https://t.co/MhsbdhakdO8 hodín dozadu
PECKA: New York a Los Angeles od 229€! https://t.co/Zp36P5gzkd8 hodín dozadu
Porovnali sme akciové letenky do Bangkoku. Najlacnejšia vyjde 379€, najlepšie 5 stoviek: https://t.co/f7OahgMimB9 hodín dozadu
Chystáš sa do Petrohradu? Od októbra už cestuješ na elektronické víza! https://t.co/USASOubYk89 hodín dozadu
KLESLA CENA! Priame lety do USA od 349 EUR: https://t.co/Xe0hKMHvRY23 hodín dozadu

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore