Nájdeš nás aj na:

Európa

Brno, Brno, letov do Berlína bude plno! Ryanair na jar 2019 otvorí novú linku

Super správa nielen pre všetkých Moravákov a Moraváčky, ale aj pre slovenských cestujúcich! Letecká spoločnosť Ryanair síce tento rok zrušila lety z Bratislavy do Berlína, no dnes oznámila, že od jari 2019 otvorí novú linku z Brna do Berlína. Okrem letov z Viedne tak bude možné využiť lacné letenky aj z Brna. Z letiska Tuřany sa na berlínsky Schönefeld pohodlne a bez prestupu dostanete dvakrát do týždňa.

Kedy sa bude lietať?

Spomínané dva dni budú utorok a sobota. Pri spiatočných letoch do Berlína sú odletové časy stanovené na 12:55. S priamym letom sa tak do Berlína dostaneme o 14:05.

Kedy môžem rezervovať letenky?

Do apríla 2019 síce času dosť, no letenky možno rezervovať už teraz. Aktuálne ceny si môžete skontrolovať v nasledujúcom kalendári. Pretože sa jedná o novú linku, dá sa očakávať, že Ryanair ponúkne aj špeciálne uvádzacie ceny.

BRNO – BERLÍN – BRNO OD 58 EUR REZERVUJ LETENKY

Ryanair expanduje v Česku

Ide o ďalšiu z nových liniek, ktoré Ryanair predstavil. Pred nedávnom letecká spoločnosť oznámila hneď niekoľko nových liniek z Letisko Václava Havla, ako je vidieť, nezabudlo sa ani na Brno.

5 (100%) 1 vote[s]
Pokračovať v čítaní
Advertisement

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodila dcérka Eliška.

Komentáre
Advertisement Booking.com

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

Streda, 26. jún 2019
14:38 | Šialená ponuka na cestu okolo sveta platí aj dnes! Zaži jednou cestou Kaliforniu, Tahiti, Nový Zéland a Šanghaj za 1499 eur.

Utorok, 25. jún 2019
9:25 | Veľmi lacný Štokholm! Leť v lete za 33 eur z Viedne.

1 2 3 62

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore