Nájdeš nás aj na:

Letenky

Veľmi lacná Austrália od 709€

Sydney bolo dlhé roky najpopulárnejšou metropolou Austrálie. Domáci však tvrdia, že na kontinente je niečo, čo je ešte lepšie. Melbourne je oficiálne najviac cool mestom v Austrálii a patrí medzi špičku aj v celosvetovej mierke. Obyvatelia sú vždy výborne oblečení, strechy budov sú plné včelích úľov a Melbourne je prvé mesto na svete, v ktorom si môžete objednať sendvič, a ten vám príde na padáku priamo do rúk. Volá sa Jafflechute.

Reklama

LETENKU DO MELBOURNE ZA 709€ NÁJDEŠ TU

Melbourne

Air China nedávno zaviedla nové linky do Budapešti a už nejaký ten čas lieta aj do Viedne. Vďaka šikovnej kombinácii môžete cestovať do Austrálie za skvelú cenu. Odlet je z Budapešti, naspäť však už priletíte do Viedne. Cena spiatočnej letenky do Melbourne je len 709€.

Ak máte radšej klasiku, leťte do Sydney. Sydney je fajn mesto a hlavná sezóna je presne vtedy, kedy sú dostupné aj lety s Air China. Spiatočná letenka s odletom z Budapešti a príletom do Viedne stojí len 719€.

LETENKU DO SYDNEY ZA 719€ NÁJDEŠ TU

Sydney

Sleduj Pelipecky aj na facebooku a neujde Ti už žiadna pecková ponuka! :)


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre
Hore