Nájdeš nás aj na:

Novinky

Synonymum dokonalosti? Súťaž o kúpeľný pobyt v Českej republike

Synonymum dokonalosti? Súťaž o kúpeľný pobyt v Českej republike

Viete si predstaviť, že pôjdete na výlet, ktorého podstatou bude plnohodnotná starostlivosť o vás? Viete si predstaviť, že si zbalíte kufre a ujdete na nejaké božsky pokojné miesto s vašou najmilovanejšou osobou? Viete si predstaviť, že nájdete ten absolútny pocit znovuzrodenia, ktorý už roky hľadáte vo svojom uponáhľanom živote? A viete si predstaviť, že toto všetko dostanete ZADARMO? Povedali ste „áno“? Tak nikam nechoďte, tento článok je vaším dnešným osudovým znamením a pravdepodobne vás v blízkej budúcnosti čaká kúpeľný pobyt v Českej republike.

Reklama

Ak sledujete naše články pravidelne, asi už viete, že kamarátstvo Czech Tourism a Pelikána nie je úplne nové. Najčerstvejším ovocím tejto spolupráce je ďalšia skvelá súťaž, ktorej výhercom už teraz v dobrom závidíme. Cena je totižto kúpeľný pobyt v Českej republike! A to je veru niečo ako dokonalý sen o dokonalej harmónii.  

Súťaž spúšťame 29. júna 2021 a bude trvať 3 týždne. Jej pravidlá sú veľmi jednoduché, ako pomôcku si privolajte svoje cestovateľské túžby a prst na myške. Potom už len navštívte túto stránku a kliknite na ten pobyt, ktorý chcete vyhrať. Po 3 týždňoch od začiatku súťaže vyžrebujeme 3 výhercov. Všetci traja získajú jeden voucher na pobyt vo vybraných „lázních“ pre 2 osoby využiteľný do 30. júna 2022.

Konstantinovy Lázně

Vôňa lesa, chuť palaciniek, dotyk vody v bazéne, rytmy v ušiach pri živej hudbe a vietor vo vlasoch počas objavnej cesty na kolieskových korčuliach. Alebo vôbec nič z toho, iba sladký 5-dňový oddych vo wellnesse s občasným presunom na procedúry, ktoré sú súčasťou výherného voucher-a:

 • čiastočná zmyslová masáž so zábalom,
 • relaxačná kúpeľ pre dvoch,
 • čiastočná aroma masáž.

Konstantinovy Lázně boli založené v roku 1803. Nachádzajú sa v lesnej oblasti severozápadne od Plzne, ktorá je jedna z ekologicky najčistejších v Českej republike. Samotné kúpeľné mestečko si získava srdcia návštevníkov unikátnou atmosférou harmonického spolunažívania s prírodou uprostred pestrého lesoparku.

kúpeľný pobyt v Českej republike

VOUCHER OBSAHUJE:

Wellness pobyt na 4 noci pre 2 osoby v trojhviezdičkovom hoteli s polpenziou a so vstupom do wellness centra (krytý bazén s výhľadom do kúpeľného parku, 2 vírivky, Kneippov chodník, fínska sauna, biosauna, parný kúpeľ, fitnes)

Procedúry

 • čiastočná zmyslová masáž so zábalom,
 • relaxačná kúpeľ pre dvoch,
 • čiastočná aroma masáž.

Hotel Zámek Valeč

Adjektívum „kráľovský“ sa používa pomerne často pri opise vynikajúcich kvalít nejakého zájazdu. Toto slovo (skoro) vždy treba brať v prenesenom význame, niekedy trošku viac. V prípade pobytu v hoteli Zámek Valeč ale menej. Zmyslom tejto abstraktnej úvahy je to, že na tomto mieste nemáte šancu necítiť sa doslova kráľovsky. Už len samotná budova vyžaruje dôstojnosť, no majstrovským spôsobom skombinovanú s pocitom útulného domova. Hotel ponúka historické aj moderné izby, bežné české jedlá aj gastronomické špeciality, oddych v tichom salóniku aj relax v modernom wellnesse.

VOUCHER OBSAHUJE:

Pobyt na 3 noci pre 2 osoby na Zámku Valeč s polpenziou, so vstupom do wellness a fitnes centra a s možnosťou parkovania (vnútorné a vonkajšie vyhrievané bazény, detské bazény s atrakciami a saunový svet s fínskymi a parnými saunami + biosauna, infrasauna, tepidárium, Kneippove chodníčky, ľadová jaskyňa a ochladzovací bazén)

kúpeľný pobyt v Českej republike

Karlova Studánka

Viete, kto bol Karel Ludvík? Arcivojvoda, ktorý v bitke pri Aspern porazil Napoleona a podľa neho získala svoje meno Karlova Studánka. Nie je pravdepodobné, že táto informácia vás presvedčila o tom, že sa toto miesto naozaj oplatí navštíviť. Ale asi sa to zmení, keď vám prezradíme, že sú to kúpele v najvyššej nadmorskej výške v Čechách s unikátne čistým ovzduším. To je jedným z dôvodov toho, že Karlova Studánka sa odporúča aj pacientom s ochoreniami dýchacích ciest. No k liečivým účinkom tohto miesta s bazénovými komplexmi s termálnou vodou prispievajú aj ponúkané procedúry, napríklad hydroterapia a pitie vody z ôsmich miestnych prameňov.

VOUCHER OBSAHUJE:

Rekreačný pobyt na 2 noci pre 2 osoby v horských kúpeľoch Karlova Studánka s polpenziou, neobmedzeným vstupom do hotelového fitnes centra a procedúrami:  

 • pobyt v soľnej jaskyni,
 • bazén na 90 minút.

Súťaž prebieha v spolupráci s CzechTourism.

Zdroj fotiek: archív Konstantinovy Lázně, archív Hotela Zámek Valeč, archív Karlova Studánka, Shutterstock

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected] Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected] Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

 • Do pozornosti tiež dávame info o GreenPass aplikácii, v ktorej vieš uchovávať vakcinačný certifikát, certifikát o prekonaní Covid-19 a výsledok PCR/antigénového testu
 • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 12-krát denne
 • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
  • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
  Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre

Milujeme cestovanie a písanie. A tak sme to spojili a už roky vám na Pelipeckách prinášame články, cestopisy a reportáže o tom, ako šikovne precestovať celý svet. V našej slovenskej redakcii sedí Hanka a Roland, ale sem-tam napíšu niečo aj naši kolegovia z Pelikána.

Odporúčame

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

PONUKA DŇA: Maurícius na 10 nocí s letenkami, 4*adults only hotelom a polpenziou za 1505€ https://t.co/2j1LEN83Q4 #dovolenky6 hodín dozadu
Zaži Dubaj zhora: 9 peckových rooftop barov https://t.co/Zecqy61FEP #cestopisy7 hodín dozadu
Poď na Maltu z Bratislavy: leť na jeseň od perfektných 34€ https://t.co/iEGVfiopr8 #cestopisy8 hodín dozadu
Za bohatou históriou a dlhými plážami: Letenky do Jordánska od 33€! https://t.co/cfrzwQJBQq #cestopisy8 hodín dozadu
Varšava z Viedne alebo Košíc od 19€! Poď za históriou a výhľadmi https://t.co/eIKSS0M3B1 #letenky8 hodín dozadu
Najlepšie mestá v Európe pre rok 2021: Istanbul je víťazom https://t.co/eufztLFgs6 #letenky8 hodín dozadu
Izrael sa od 1. novembra otvorí zaočkovaným turistom z celého sveta. Horúci Tel Aviv láka lacnými letenkami https://t.co/CEyAJXbuLc #novinky9 hodín dozadu
Ktoré krajiny môžeme navštíviť: mapa, aktuálne odporúčania a zákazy (COVID-19) https://t.co/x7NNWluw1g #novinky9 hodín dozadu
Kam môžem cestovať? S týmto rýchlym prehľadom si hneď v obraze https://t.co/7cHVIhbXek #novinky9 hodín dozadu
Koronavírus a cestovanie: kedy potrebujem test, ako lietať z Viedne/Budapešti + registrácia eHranica https://t.co/QOAvhHZqLu #novinky9 hodín dozadu

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore