Nájdeš nás aj na:

Austrália a Oceánia

Leť s Korean Air štýlovo z Viedne do 14 neodolateľných destinácií

Leť s Korean Air štýlovo z Viedne do 14 neodolateľných destinácií

Nepatríš úplne do skupiny konzervatívnych cestovateľov, ale na druhej strane potrebuješ letieť s pocitom istoty? Čo by si povedal na cestovateľský zážitok so spoločnosťou, ktorá pokladá za mimoriadne dôležité byť inovatívnym a priniesť vždy niečo „iné“, ale s tým, že táto snaha nie je na úkor kvality? Ekonomická trieda Korean Air ponúka výborný zábavný systém, ktorý ti umožní spoznať niečo aj z ázijskej kinematografie, jedlo, za ktoré dvakrát vyhralo prestížnu cenu Mercurys a to všetko zažiješ opretý v sedadlách, ktoré boli navrhnuté s dôrazom na možnosť oddychu.

Ak ťa zaujali informácie v úvode tohto článku, tak čítaj ďalej, už iba pár slov a slávnostne položíme čerešničku na tortu: lety Korean Air do neodolateľných destinácií, medzi nimi aj do FIDŽI, sú prístupné aj pre Slovákov. Ponúkame ti až 14 akciových leteniek s odletom z Viedne od 729 eur. Letenky nepatria do úplne nízkej cenovej kategórie, ale nezabudni, že za tú cenu dostaneš nadpriemerný komfort, gurmánske jedlo a podpalubnú batožinu do 23 kg.   

Cebu

Je to poriadne krásny kus Zeme, o tom niet pochýb. Cebu okrem vizuálneho zážitku je obľúbenou destináciou aj tých, ktorí sú závislí na adrenalíne. Prečítaj si o tom viac v článku o Filipínach. 

                                               ✈ odlet z Viedne 🛄 23 kg batožina

Cebu za 729 EUR REZERVUJ LETENKY

Fukuoka

Priznaj sa, aj ty si si názov Fukuoka prečítal nahlas. 🙂 Mesto sa nachádza na severnom pobreží japonského ostrova Kyushu. Je známe svojimi starými chrámami, plážami, modernými nákupnými centrami a nebeským pouličným ramenom.

✈ odlet z Viedne 🛄 23 kg batožina

Fukuoka za 739 EUR REZERVUJ LETENKY

Bali

Treba túto destináciu predstaviť. Asi ani nie. Bali sa dnes spája so slovným spojením “dokonalá dovolenka”. Pozri si radšej toto brutálne video inšpirované spiritualitou a božským pocitom typickým iba pre Bali

✈ odlet z Viedne 🛄 23 kg batožina

Bali za 749 EUR REZERVUJ LETENKY

Da Nang

Da Nang je štvrté najväčšie mesto Vietnamu, na polceste medzi Hanoiom a Ho Chi Minh Citym. Je celkom možné, že toto číslo sa čoskoro zmení. Stačí sa prejsť po brehu rieky Han. Nové, žiarivé hotely svedčia o tom, že sa mesto neustále hýbe dopredu a vyvíja sa. Napriek tomu, ešte stále ide o nevšednú a “neturistickú” destináciu.

✈ odlet z Viedne 🛄 23 kg batožina

Da Nang za 749 EUR REZERVUJ LETENKY

Hanoj

Vietnam je stále populárnejší, a my sa ani nečudujeme, ide o krásnu krajinu ideálnu na spoznávanie pre nás cudzej kultúry, ale aj tak pripravenú na európskych turistov. Vedel si, že Hanoj nie je len hlavné mesto krajiny, ale aj hlavné mesto polievky pho?

✈ odlet z Viedne 🛄 23 kg batožina

Hanoi za 749 EUR REZERVUJ LETENKY

Tokio

Tokio a univerzálnosť mesta nie sú s ničím porovnateľné. Cestujú sem workoholici za businessom, aj umelci, aby preskúmali odvážnu japonskú architektúru a, samozrejme, módni maniaci, aby im padli sánky. 

✈ odlet z Viedne 🛄 23 kg batožina

Tokio za 759 EUR REZERVUJ LETENKY

Osaka

 Veľké japonské prístavné mesto, obchodné centrum, ale aj obľúbená destinácia tých, ktorí nikdy nemajú dosť nočných podnikov a čarovných momentov po prežúrovaných nociach. To však neznamená, že je úplne novodobé, jedným z hlavným symbolov Osaky je hrad “Osaka Castle” zo 16. storočia.

                                               ✈ odlet z Viedne 🛄 23 kg batožina

Osaka za 759 EUR REZERVUJ LETENKY

Soul

Mrakodrapy, supermoderné metro, popkultúra, budhistické chrámy, pouliční predajcovia, futurizmus a palác so 7000 izbami. Kde sme? No jasné, že v hlavnom meste Južnej Kórey.

✈ odlet z Viedne 🛄 23 kg batožina

Seoul za 889 EUR REZERVUJ LETENKY

Auckland

Nový Zéland je rozprávková krajina, do ktorej sa každý zamiluje už na prvý pohľad. Nezáleží na tom, či si pokojnejšej povahy alebo máš radšej akčné výlety, tvoja dovolenka na Novom Zélande bude jednoducho EPICKÁ.

✈ odlet z Viedne 🛄 23 kg batožina

Auckland za 919 EUR REZERVUJ LETENKY

Guam

Počul si už o Guame? Je to ostrov v Pacifiku s tropickými plážami, krásnou prírodou, ale aj silnou históriou. Ak hľadáš niečo unikátne, málo známe, táto destinácia určite uspokojí tvoje cestovateľské potreby. 

✈ odlet z Viedne 🛄 23 kg batožina

Guam za 919 EUR REZERVUJ LETENKY

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je guam-1024x344.jpg

Sydney

Sydney nie je iba o Opere. Nie je iba o nových budovách, galériách súčasného umenia a výtvoroch modernej architektúry. Ale aj o parkoch, líškach, figovníkoch, plážach a pre nás úplne novej tvári prírody. 

✈ odlet z Viedne 🛄 23 kg batožina

Sydney za 939 EUR REZERVUJ LETENKY

Brisbane

Prečo by si mal cestovať do Brisbane, ak v rámci Austrálie môžeš aj do Sydney? Pre výborné jedlo a víno, pre MEGA kultúrny život, pre múzeum Queensland Museum and Sciencentre s interaktívnymi výstavami, pre galériu moderného umenia Queensland Gallery of Modern Art a pre slnečné lúče počas celého roka. 

✈ odlet z Viedne 🛄 23 kg batožina

Brisbane za 939 EUR REZERVUJ LETENKY

Nadi (Fidži)

Dažďový prales, chôdza po žeravom uhlí, domčeky so slamenou strechou, hinduistické chrámy, kosti v piesočných dunách, pláže poskytujúce skrýšu pred ruchom bežných dní. Fidži je jednoducho iný svet.

✈ odlet z Viedne 🛄 23 kg batožina

Fidži za 979 EUR REZERVUJ LETENKY

Honolulu

Nevieme, ako ty, ale my, Pelipeckári, pochádzame z generácie, ktorá v určitom období života, predtým, než začala cestovať vo svete, používala slovo “Havaj” na vyjadrenie konkrétneho pocitu: MAXIMÁLNEJ POHODY… 😎

✈ odlet z Viedne 🛄 23 kg batožina

Honolulu za 1219 EUR REZERVUJ LETENKY

 

 

 

Komentáre

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

A máme parádne letenky aj k najhlbšiemu jazeru na svete! Bajkal z Viedne od 386€: https://t.co/8azH7YfBSr #letenky13 hodín dozadu
Nám stačil týždeň na Bali, aby sme si ho zamilovali. Koľko bude stačiť tebe? Letenky za 499€ + reportáž: https://t.co/7SDLFduegy #letenky13 hodín dozadu
Pizza, káva, futbal. Máš chut? Poď do Neapolu, letenky za 30€: https://t.co/GF5k4h3zoP #letenky13 hodín dozadu
Lisabon je krásny aj v zime: Letenky od 37€ https://t.co/C2ZdQsQvRr #letenky19 hodín dozadu
Amsterdam Blízkeho východu: Tel Aviv od 42€ https://t.co/DXNo27w0fA #letenky19 hodín dozadu
Viedeň hlási výborné ceny! Letenky od 19€: https://t.co/WQIsWHOhYc #letenky2 dni dozadu
A v Bukurešti si už bol/a? Čas to zmeniť: letenky za 23€ https://t.co/2UlDWkDd85 #letenky2 dni dozadu
Dôvodov, prečo navštíviť Tahiti si nájdeš 1 000 000. Nájsť dobrú letenku však nie je ľahké. Ešte že sme ju našli: https://t.co/y9IIqEYnyQ #letenky2 dni dozadu

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore