Nájdeš nás aj na:

Koronavírus

Exotické Komory obnovujú medzinárodné linky, pri vstupe vyžadujú COVID test

Exotické Komory obnovujú medzinárodné linky, pri vstupe vyžadujú COVID test

Veľvyslanectvo Slovenskej republiky v Nairobi informuje slovenských občanov, že boli obnovené medzinárodné letecké spojenia, ale vo veľmi limitujúcom počte. Cestujúci sa musia preukázať negatívnym COVID-19 testom nie starším ako 72 hodín. 

Reklama

V prípade núdze môžu občania Slovenskej republiky kontaktovať pohotovostné číslo mobilného telefónu Veľvyslanectva Slovenskej republiky v Nairobi +254 731 282 826 alebo Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky: +421 2 5978 5978.

Zároveň Veľvyslanectvo Slovenskej republiky v Nairobi žiada občanov Slovenskej republiky nachádzajúcich sa na Komorách o registráciu na webovom sídle Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitosti Slovenskej republiky, ak tak doteraz neurobili.


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    5/5 - (1 vote)
Komentáre

Už päť rokov pre teba náš tím loví lacné letenky, dovolenky a píše tipy na cestovanie po celom svete. V našej slovenskej redakcii sedí Hanka, Katka, Aďa a Roland, ktorí pre teba hľadajú to najlepšie zo sveta cestovania 24 hodín, 7 dní v týždni.

Hore