Nájdeš nás aj na:

Letenky

Kanada z Budapešti: Montreal za skvelých 399 eur

Snívate o Kanade? Vypelikánovali sme perfektnú letenku do Montrealu z Budapešti. Letecká aliancia KLM/Air France teraz ponúka limitovaný počet leteniek za cenu 399 eur s prestupom v Amsterdame. Vybrať si možno z termínov novembra do júla, no ak chcete letieť v tých najlepších možných časoch, rezervujte letenku čím skôr. Letenky do Kanady takto lacné z našich končín nebývajú:

Reklama

Kanada z Budapešti za mega cenu

Budapešť – Montreal – Budapešť

Rezervujte ➡ za 399 eur

Druhé najväčšie mesto Kanady a americký Paríž. Tak možno v skratke opísať metropolu Montreal. Miesto, kde sa kostoly z 19. storočia prelínajú s modernými mrakodrapmi a miesto, kde je asi najviac cyklistických chodníkov na svete. Nie nadarmo ho zvyknú vyhlasovať ako najlepšie miesto pre život. Je zaujímavé aj tým, že leží na rozsiahlom ostrove a sútoku dvoch riek, Ottawy a Rieky Sv. Vavrinca. A prečo ten Paríž? Ide o frankofónnu provinciu, takže francúzštinu tu budete počut častejšie, ako by ste si mysleli. Ostatne, Kanadu asi netreba veľmi predstavovať. Jej krásu najlepšie demonštrujú takéto fotografie:

Montreal mrakodrapy-min

Montreal chram-min

Panorama Montrealu-min

Kanada


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérky Eliška a Nina.

Hore