Nájdeš nás aj na:

Ázia

5*Jumeirah at Saadiyat Island Resort Abu Dhabi: udržateľný luxus na jednej z najkrajších pláží Emirátov

Abu Dhabi je známe nádhernou Veľkou mešitou šejka Zayeda, najrýchlejšou horskou dráhou na svete Formula Rossa, nákupnými centrami a tým, že je hlavným mestom Spojených arabských emirátov. Abu Dhabi je tiež známe palácom Emirates, vežami Etihad Towers a múzeami svetovej úrovne, ako je Louvre. Zaži jednu z tvojich najlepších dovoleniek v novom luxusnom rezorte 5*Jumeirah at Saadiyat Island, ktorý spája ochranu prírody a udržateľnosť s luxusom. Navyše, nachádza sa na jednej z najvychytenejších pláží sveta v Spojených arabských emirátoch, na ostrove Saadiyat. Svojím sofistikovaným exteriérom a interiérom pripomína letné domy s kulisou ostrovného života a luxusu. Tento luxusný rezort v Abu Dhabí sa pýši modernou architektúrou s výhľadom na piesočné dny a trblietavé vody Arabského zálivu.

Reklama

Tento luxusný rezort ponúka 293 možností ubytovania zahŕňajúcich izby, apartmány a vily. Vychutnaj si neuveriteľný výhľad na more zo svojej terasy alebo skoč do vody priamo zo svojho balkóna.

Ocean Terrace room

Táto priestranná izba s výhľadom na chránenú pláž a Arabský záliv je k dispozícii s luxusnou manželskou posteľou veľkosti king size alebo s oddelenými posteľami.

Ocean Deluxe room

Priestranná a štýlová izba Ocean Deluxe poskytuje neuveriteľný výhľad na more a je k dispozícii s oddelenými posteľami alebo manželskou posteľou King.

Deluxe King Room

Táto priestranná izba s výhľadom na areál a záhrady rezortu je vybavená luxusnou manželskou posteľou veľkosti King.

Panoramatická Ocean One-Bedroom Suita

Mimoriadne pôsobivý obývací priestor ponúka neuveriteľnú panorámu zálivu, ku ktorému sa pripája luxusná spálňa s manželskou posteľou king-size.


Apartmán Ocean Terrace

Táto elegantná suita s výhľadom do záhrad má pohodlnú spálňu a krásny obývací priestor.


Family suita s jednou spálňou

Táto priestranná suita, ktorá je skvelá pre rodiny, sa môže pochváliť nádherným výhľadom na pláž a oceán.


Abu Dhabi suita s dvoma spálňami


Táto veľká a nádherne dokončená suita s výhľadom na Arabský záliv z okien od podlahy až po strop je úplne luxusná.


Al Ain Suita

Táto ohromujúca a honosná suita má obrovský balkón s dvojkrídlovými dverami, z ktorého sa naskytá fascinujúci panoramatický výhľad na oceán.

Exkluzívne stravovanie

Tento rezort má v ponuke 6 reštaurácii, kde máš na výber z talianskej, arabskej, udržateľnej a orientálnej kuchyne. Vďaka pestrej škále menu si môžeš vychutnať výdatné raňajky, rýchlu kávu, pokojný obed alebo sýtu večeru.

Luxusný wellness

Úžasné kúpele v rezorte sú sústredené okolo kúpeľov hammam a ponúkajú 14 zdobených liečebných miestností, kúpeľný apartmán pre páry so súkromným vchodom, soľnú miestnosť, hydroterapeutické bazény a tradičnú arabskú miestnosť Rasul, ktorá je určená na starobylý rituál očisty liečivým bahnom. Môžeš si vybrať z rozsiahlej ponuky inovatívnych terapií aj klasických procedúr.

Detský klub

Aj deti si v tomto rezorte prídu na svoje. Majú možnosť si tu vytvoriť vlastné prázdninové dobrodružstvo vďaka organizovaným aktivitám od plážovej zábavy až po filmové večery v klube pre deti a mládež, na ktoré dohliada kvalifikovaný personál.

Uži si čas pri vode

Využi exkluzívny prístup na súkromnú pláž alebo do jedného z troch krásnych vonkajších bazénov. Oddýchnite si od slnka a osviež svoju myseľ a telo v jednom z mnohých barov pri bazéne.

Relaxuj pri tenise, v posilňovni alebo vyskúšaj eko golf

Rezort ponúka každý deň bezplatný vstup na tenisový kurt priamo na mieste. Za poplatok si môžeš vypožičať celú špičkovú výbavu a zahrať si tenis. Súčasťou športových aktivít je aj posilňovňa vybavená najlepšími strojmi. Hraj udržateľný golf. Rezort Jumeirah at Saadiyat Island ponúka biologicky rozložiteľné golfové loptičky, aby mohli návštevníci trénovať svoj „švih“ udržateľným spôsobom.

Prečo odporúčame túto ponuku?

 • udržateľný koncept hotela
 • jedna z najkrajších pláží s bielym pieskom v UAE
 • moderné vybavenie izieb
 • detský klub
 • služby komorníka
 • luxusné kúpele
 • rozsiahly bazénový svet

Lacné letenky do Abu Dhabi


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


 • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
  • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
  Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre

Dominika pochádza z Bratislavy a je absolventkou fakulty masmediálnej komunikácie. Počas štúdia si vyskúšala prácu v niekoľkých online redakciách zameraných na šport, hudbu, životný štýl a cestovanie. Zúčastnila sa marketingovej a novinárskej stáže v Portugalsku. Za svoje vysnívané destinácie považuje Juhovýchodnú Áziu, Kanadu, Nový Zéland, Austráliu, Indiu......a vlastne všetky. Riadi sa heslom: „Cestovať znamená žiť.“

Hore