Nájdeš nás aj na:

Novinky

Do Viedne bude od zajtra opäť lietať IranAir

Do Viedne bude od zajtra opäť lietať IranAir

Iránske aerolinky IranAir sa pomaly vracajú na nebo a medzi svoje najbližšie obnovené trasy zahrnuli aj Viedeň. Lietať medzi letiskom vo Viedni a letiskom v Teheráne by mala letecká spoločnosť začať už túto sobotu, 15. augusta.

Reklama

IranAir stopli všetky európske linky kvôli pandémii koronavírusu a teraz ich mnohé z nich pomaly vracajú do svojho letového poriadku. Stále však nežiaria vo svojej plnej kráse. Pred pandémiou lietali to 39 domácich a 29 medzinárodných destinácií, aktuálne je to 13 domácich a 21 medzinárodných destinácií v 16 krajinách.

Medzi 16 krajín a zahraničné destinácie patrí Taliansko, Anglicko, Švédsko, Nemecko, Turecko, Holandsko, Kuvait, Dubaj, Doha, Mumbai, Kurachi, Bejrút a spomínaná Viedeň v Rakúsku.

Ako uvádza Simple Flying, IranAir počas letov dodržiava zdravotný protokol.


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre

Hana je z Bratislavy, kde vyštudovala žurnalistiku. Vyskúšala si život vo Varšave ako študent médií a v Berlíne ako redaktor v online magazíne. Pracovné skúsenosti ju zaviali do cestovného ruchu a tam sa doteraz cíti ako doma. Miluje víkendové city breaky po európskych destináciách, ale aj exotiku.

Hore