Nájdeš nás aj na:

Letenky

Letenky na Ibizu v lete od 80 eur!

Ostrov nikdy nekončiacich párty, ale aj ostrov nádherných pláží a dychberúcej prírody. Taká je španielska Ibiza, druhý najväčší baleársky ostrov. Ak ešte stále neviete, kam ísť tento rok v lete na dovolenku, toto je skvelý tip. Našli sme totiž spiatočné letenky na Ibizu počas letných termínov už od 80 eur!

Reklama

Letenky na Ibizu počas leta za super ceny

25. jún – 3. júl

Rezervuj letenku za 80 eur

6. – 14. august

Rezervuj letenku za 93 eur

Subtropické podnebie ostrova spôsobuje, že leto je tu ideálne horúce a zimy len mierne chladné.

Ibiza ostrov

Ostrov milujú najmä mladí ľudia, no nie je to pravidlo. Nájdete tu aj mnoho pokojachtivých dôchodcov a známe osobnosti z celého sveta. To len potvrdzuje výnimočnosť ostrova.

Ibiza mesto

Ibiza pláže

A keď sa zotmie, zažijete to, čo Ibizu preslávilo. Veselý nočný život, turistami preplnené ulice a najznámejšie diskotéky na svete.

Ibiza diskotéky zábava nočný život

O krásnych plážach Ibizy sa hovorí menej, pritom patria medzi tie najlepšie v Európe. Krištáľovo priezračná voda, skaly miešajúce sa s bielym pieskom a v pozadí píniové lesy a olivové háje. Odporúčame požičať si auto alebo motorku a vydať sa hľadať tú najkrajšiu pláž na „vlastnú päsť“.

Ibiza more a pláže

Ostrov meria na dĺžku 41 km, na šírku 22 km a ponúka 210 km pobrežia. A to najlepšie je, že zo všetkých strán je obklopený tyrkysovým morom!

Ibiza autom a na motorke

Ak chcete zažiť niečo výnimočné, určite sa vydajte smerom k malému ostrovčeku Es Vedra, západne od Ibizy. Práve tu si každý večer užijete západ slnka najviac.

Ibiza zápas slnka

pelipecky_instagram

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na redakcia@pelipecky.sk. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na novinky@pelipecky.sk. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodila dcérka Eliška.

Odporúčame

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

Testovanie otvára cestovanie! Ak budeme teraz zodpovední, čoskoro opäť balíme kufre na dovolenku https://t.co/Wd3hA2kuD6 #novinky6 hodiny dozadu
PONUKA DŇA: Dovolenka doma tento víkend za 0 €, až potom Maldivy https://t.co/cicacQblBM #novinky6 hodiny dozadu
Letiská v New Yorku budú za nenosenie rúšok rozdávať pokuty https://t.co/KlqputllVC #letenky8 hodiny dozadu
Vianočné trhy v Nurembergu patria medzi najstaršie v Nemecku. Tento rok sa nekonajú https://t.co/tOmGlz81Ho #novinky9 hodiny dozadu
Michelinská reštaurácia v Budapešti podáva luxusné jedlo na kolotoči https://t.co/aJ0F2oULDh #novinky10 hodiny dozadu
Konečne! Na trase Londýn – New York spustia bezplatné rýchlotesty na COVID-19 https://t.co/R89On7teXs #letenky1 deň dozadu
Tip na netradičné ubytovanie na Slovensku – Kutica https://t.co/k3pOM7JPhS #dovolenky1 deň dozadu
Maurícius ponúka víza na dlhodobý pobyt. Tu sú podmienky https://t.co/XF9YbLn11T #novinky1 deň dozadu
THAI Airways predávajú tašky vyrobené zo starých záchranných viest https://t.co/KZAOtM1ymi #novinky1 deň dozadu
Bude testovanie na hraniciach? Sprísnia režim s ČR? Odpoveď prinesú najbližšie dni https://t.co/Alwufub9W8 #novinky1 deň dozadu

Odporúčame tiež:

Reklama
Reklama
Hore