Nájdeš nás aj na:

Letenky

Neskutočné Galapágy za nádherných 699€! Krátke prestupy a 2 batožiny v cene

Budeš sa cítiť, ako v dokumentárnom filme od National Geographic alebo ako v Jurskom Parku. Všade okolo teba bude panenská príroda a nádherné exotické zvieratá. Vyber sa spoznať ekvádorske súostrovie Galapágy, jedny z najkrajších ostrovov na svete. Objavila sa 2 VEĽMI zaujímavé letenky s odletom z Mníchova, navyše za cenu, za ktorú sa bežne na Galapágy nemáš šancu dostať. Letenka leteckej spoločnosti Avianca má veľmi logické a krátke prestupy, v cene sú aj 2 kusy podpalubnej batožiny do 23kg, teraz už len zostáva rozhodnutie – či letieť do Mníchova, alebo ísť autom. Takáto príležitosť sa objaví len veľmi zriedka, rozhodni sa preto čím skôr 😉 Galapágy sú jedným zo 7 prírodných divov Latinskej Ameriky.

Galapágy od 699 EUR

✅ november ✅ december

✅ január ✅ február ✅ marec ✅ apríl

Mníchov – San Cristobal – Mníchov za 699 EUR REZERVUJ LETENKY

Mníchov – Galapágy – Mníchov za 749 EUR REZERVUJ LETENKY

Itinerár cesty TAM

Itinerár cesty späť

Dvadsiatka galapágskych ostrovov leží priamo na rovníku, asi tisíc kilometrov od juhoamerického kontinentu. Len štyri ostrovy sú obývané a poskytujú tak skromné zázemie pre návštevníkov, ktorí sa medzi týmito štyrmi ostrovmi môžu presúvať rýchlymi člnmi. Budete kotviť v chránených zátokách, šnorchlovať s mantami a tučniakmi, fotiť leguány, suly modronohé alebo korytnačky slonie.

Ak milujete panenskú prírodu a láka vás napríklad aj safari bez sprievodcu, pozrite si tento zaujímavý rozhovor s dvomi Slovákmi, ktorí tam cestovali na vlastnú päsť.

5 (100%) 2 votes
Pokračovať v čítaní
Klikni a nechaj nám komentár

Radi si prečítame tvoj názor, nechaj nám odkaz!

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hore