Nájdeš nás aj na:

Ázia

Filipínske Manila a Cebu na jeseň od 469€

Filipínske Manila a Cebu na jeseň od 469€

Ak patríte k tým, ktorí na dovolenky odchádzajú najradšej na jeseň, potom máme pre vás skvelý tip. Nápoveda – toto miesto sa skladá z viacerých miest, konkrétne z viac ako 7 100 ostrovov roztrúsených v Tichom oceáne juhovýchodnej Ázie. Už viete, kam vás posielame za výhodné ceny? Sú to filipínske Cebu a Manila. Teraz v ponuke od 469€.

Reklama

Filipínske ostrovy vám aj na jeseň ponúkajú azúrovo modré more s plážami s bielym pieskom a koralové útesy s ešte stále bohatým podmorským svetom. Pozrite si letenky, ktoré vám ponúkame my a spoločne sa postaráme o to, aby ste na dovolenku roka 2019 nezabudli.

Starobylá filipínska Manila od 469€

Ako získať cenu 469 EUR?

Kliknite na odkaz nižšie, vyberte si z kalendára vhodný termín a v objednávke na Pelikan.sk zadajte náš pelipeckársky zľavový kód:

PECKYJUN10

a budete to mať o 10 eur lacnejšie!

Viedeň Londýn / Hongkong Manila Hongkong / Londýn Viedeň
od 469 Rezervuj

V ​​Manile určite odporúčame navštíviť obrovské oceanárium, kde môžete pozorovať život morských živočíchov. Najzaujímavejším miestom Manila Ocean Parku je 25-metrový zakrivený sklenený chodník. Nad vami aj okolo vás budú plávať žraloky, raje aj medúzy. Oceanárium ponúka prednášky aj pre rodičov s deťmi, aby pochopili morskú biodiverzitu a to, ako ju chrániť.

Uprostred rušnej Manily sa rozprestiera zábavný park Star City, jedno z najnavštevovanejších miest v celých Filipínach. Najväčšou atrakciou je ruské koleso, ktoré má 60 metrov. Počas dňa ale aj večer z neho budete mať Manilu na dlani.

Trocha čerstvého vzduchu naberiete pri chôdzi v opevnenej časti mesta s názvom Intramuros. Je to najstaršia štvrť Manily, ktorá bola postavená počas španielskej koloniálnej éry. Dnes je jednou z najznámejších turistických zastávok. Obzrite si kánony, galériu, mohutné pevnosti a múry, kostoly a nádhernú starobylú architektúru. Môžete tiež navštíviť svätyňu Rizal venovanú filipínskemu národnému hrdinovi Jose Rizalovi.

Na Cebu od 509€ s júnovou zľavou

Kliknite na odkaz nižšie, vyberte si z kalendára vhodný termín a v objednávke na Pelikan.sk zadajte náš pelipeckársky zľavový kód:

PECKYJUN10

a budete to mať o 10 eur lacnejšie!

Viedeň Londýn / Hongkong Cebu Hongkong / Londýn Viedeň
od 509 Rezervuj

Náš kolega Roland strávil nejaký čas na Cebu tento rok v apríli. Považuje ho za najlepší vstupný bod pre cestovanie po Filipínach. Je tam medzinárodné letisko, na ktoré sa dostanete už aj z našich končín. Z Cebu zase lieta nízkonákladová spoločnosť Cebu Pacific Air s ktorou sa dostaneš za pár eur na ktorýkoľvek filipínsky ostrov. Niekedy priamo, niekedy s prestupom v Manile.

Čo mu na Cebu učarovalo najviac? Pätica vodopádov Kawasan, Mantayupan, Binalayan, Aguinid a Tumalog, ktoré zvládnete navštíviť aj za jeden deň a plávanie s veľrybím žralkom v dedinke Oslob, ktorý je na Filipínach chránený zákonom.

Ak milujete turistiku, Roland vám odporúča vyliezť na najvyšší vrch ostrova s názvom Osmeña Peak a pozorovať odtiaľ západ či východ slnka. Viac sa dozviete v jeho článku 7 dôvodov, prečo ti odporúčame zažiť ostrov Cebu

Aby sme vás na Filipíny navnadili o čosi viac, pozrite si video, ktoré nám poslala cestovateľka Nikoleta.

Komentáre

Diana lepšie umýva riad, ako varí. Aj preto tak miluje svojho chlapa, čo sa v kuchyni snáď narodil. Na psy nedá dopustiť, na tie svoje, ani na tie z OZ Pes v núdzi. Ostatne, ako na všetky iné zvieratá. Keby mohla v živote vycestovať už len jediný raz, vrátila by sa domov k mame Esther, do Kene, na Aloo Drive do domčeka nad zátokou.

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

Naprieč svetovou kuchyňou: burger z domácich žemlí od Michala Kordoša (recept) https://t.co/AhieOqzz6M #tipy3 hodiny dozadu
TOP PONUKA: Luxusný pobyt v 5* Kempinski od 99€ https://t.co/ughvj4Cvyc #dovolenky6 hodín dozadu
Máš rád(a) pivo a hory? Za prejdenie Apalačských vrchov dostaneš 20 tisíc eur https://t.co/KRCFWAvIxU #novinky6 hodín dozadu
TOP letenky k moru od 40€ https://t.co/8piLJaLThs #letenky7 hodín dozadu
Kam ísť tento rok na dovolenku? TRENDY 2020 ovplyvnil koronavírus https://t.co/1Svwjik9mc #dovolenky7 hodín dozadu
Návštevníkom zábavných parkov v Japonsku odporúčajú nekričať https://t.co/dZZGnmLRfP8 hodín dozadu
Qatar Airways dostali zákaz lietania do Grécka. Cestujúci z Ázie mali COVID-19 https://t.co/EC76vrCjHx #novinky8 hodín dozadu
TOP atrakcie a zážitky v Abu Dhabi (14 tipov na aktivity) https://t.co/hJKU7153lt #cestopisy8 hodín dozadu
USA od 16. júna pozastavujú všetky lety do Číny https://t.co/vSmiZXN4oV #novinky8 hodín dozadu
7 výborných leteniek k moru na leto od 40€ https://t.co/8piLJaLThs #letenky1 deň dozadu

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore