Nájdeš nás aj na:

Novinky

Desať eur k letenke a nikto si vedľa vás nesadne. Eurowings zlacneli poplatok za prázdne sedadlo uprostred

Desať eur k letenke a nikto si vedľa vás nesadne. Eurowings zlacneli poplatok za prázdne sedadlo uprostred

Nízkonákladové aerolínie Eurowings najnovšie zlacneli možnosť rezervácie prázdneho sedadla uprostred. Týmto riešením chcú vyjsť v ústrety zákazníkom, ktorí v čase pandémie resp. počas letnej sezóny chcú cestovať s väčším odstupom od ostatných cestujúcich.

Reklama

Prázdne sedadlo uprostred si cestujúci môžu objednať k svojej letenke za 10 eur. Letecká spoločnosť tvrdí, že cena sa znížila z pôvodnych 18 eur, čiže takmer o polovicu.

Túto extra možnosť je možné rezervovať online na webe leteckej spoločnosti až 40 minút pred odletom. Platbu za zablokovanie prostredného sedadla je možné navyše rezervovať neskôr prostredníctvom call centra leteckej spoločnosti alebo priamo pred pokladňou pred odletom.

Všetky vyhradené stredné sedadlá budú osobitne označené poťahom na opierkach hlavy, aby sa na ne nemohol nikto ďalší usadiť.

Letecká spoločnosť dodáva, že ponuka je zákazníkom k dispozícii, iba ak je v rezervovanom lete ešte dostatok miesta.

Akciové letenky Eurowings

Zdroj: SimpleFlying


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore