Nájdeš nás aj na:

Koronavírus

Emirates sa chcú vrátiť na všetky pôvodné linky najneskôr v lete 2021

Emirates sa chcú vrátiť na všetky pôvodné linky najneskôr v lete 2021

Dubajské aerolinky Emirates dúfajú, že do budúceho leta budú prevádzkovať 100% svojej leteckej siete. Myslia si, že dopyt porastie rýchlejšie, ako sa aktuálne očakáva. To je v rozpore s tvrdeniami ostatných veľkých aeroliniek a subjektov leteckej dopravy. Tie najnovšie tvrdia, že k obnoveniu leteckého priemyslu dôjde naplno až niekedy v roku 2024.

Reklama

Podľa vyjadrení Emirates by sa dubajské aerolinky mohli vrátiť na všetky trasy už v lete 2021. To by znamenalo 143 destinácií celosvetovo. Frekvencia letov bude závisieť od dopytu, tvrdia Emirates.

To, že to Emirates s rýchlejším obnovením všetkých letov myslia vážne potvrdzuje aj fakt, že kým ostatné aerolinky vyradili svoje najväčšie lietadlá z flotily, Emirates ako prvé aerolinky vrátili do obehu legendárne dvojpodlažné Airbusy A380 na niekoľkých dôležitých trasách.


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore