Nájdeš nás aj na:

Novinky

Múzeum budúcnosti v Dubaji zdarma: objav jednu z najkrajších budov s letenkami s Emirates

Letieť do Dubaja s Emirates sa neoplatí len preto, že je to neuveriteľne pohodlné a rýchle. Letenky sa teraz oplatí rezervovať aj preto, lebo ako bonus máš možnosť navštíviť nové Museum of the Future alebo Múzeum budúcnosti úplne zdarma. Štandardná cena vstupu je pritom približne 37€. Nehovoriac o tom, že je to naozaj jedinečný zážitok. Múzeum budúcnosti v Dubaji totiž National Geographic označil za jedno zo 14 najkrajších múzeí na svete. Návod na to, ako získať vstup zdarma, sa dozvieš nižšie v článku. Voľné termíny sa rýchlo vypredávajú, tak dlho neváhaj!

Reklama

Múzeum budúcnosti v Dubaji bolo otvorené 20. februára 2022, meria 77 metrov a je akýmsi architektonickým zázrakom, ktorý rozpráva príbeh o budúcnosti prostredníctvom série interaktívnych výstav. Každé poschodie múzea je navrhnuté ako rozsiahla interaktívna filmová scéna, ktorú oživili skúsení rozprávači, technológovia a vizionárski umelci.

muzeum buducnosti dubaj
Zdroj: Shutterstock/Mo Azizi

Návštevníci tu môžu nahliadnuť za hranice prítomnosti a pozrieť sa na neobmedzené možnosti budúcnosti. Výrazne tiež vyniká exteriér Múzea budúcnosti, ktorý je pokrytý arabskou kaligrafiou. Odrážajú sa v nich poetické verše samotného šejka Mohammeda Bin Rashida Al Maktouma.

muzeum buducnosti dubaj
Zdroj: Shutterstock/BONDART PHOTOGRAPHY

Ako získať vstup do Múzea budúcnosti zdarma?

 • stačí si rezervovať spiatočnú letenku s aerolinkami Emirates Airlines cez Pelikán do Dubaja v období od 21. marca do 10. apríla 2023
 • letenka musí byť rezervovaná na let medzi 9. apríla a najneskôr do 30. júna 2023.
 • kód je potrebné na atrakciu uplatniť najneskôr do 15. júla Kód je platný na jedno použitie.
 • Cestujúci do dvoch týždňov po zakúpení letenky získa unikátny kód na e-mailovú adresu, ktorú zadal pri rezervácii letenky. Tento kód však nie je vstupenkou do múzea – je potrebné si ho následne vymeniť na stránke Museum of the Future za vstupenky na konkrétny dátum a čas.
 • V poslednom kroku objednávky na webe Museum of Future zadaj unikátny kód z e-mailu do políčka „DISCOUNT CODE“ a vstupenku s rezerváciou na konkrétny termín získaš zdarma. Po rezervácii už nie je možné vykonávať žiadne zmeny.

Viac ako 500 peckových zliav k letenkám s Emirates

Zdroj úvodnej foto: The Dubai Tourism Brand Centre

Akciové letenky do Dubaja s Emirates


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

 • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
 • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
 • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
  • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
  5/5 - (1 vote)
Komentáre

Hana je z Bratislavy, kde vyštudovala žurnalistiku. Vyskúšala si život vo Varšave ako študent médií a v Berlíne ako redaktor v online magazíne. Pracovné skúsenosti ju zaviali do cestovného ruchu a tam sa doteraz cíti ako doma. Miluje víkendové city breaky po európskych destináciách, ale aj exotiku.

Hore