Nájdeš nás aj na:
atlantis the royal dubaj

Novinky

Dubaj otvorí nový ultra luxusný hotel Atlantis the Royal skôr. Na oslavách vystúpila Beyoncé

5*Atlantis the Royal predstavuje nový level luxusnej dovolenky v Dubaji. Na jeho výstavbe pracovali 8 rokov. Grandióznu podobu hotela navrhla jedna z najprestížnejších architektonických spoločností. Otvoriť ho pôvodne mali v marci 2023, po novom je však možné rezervovať si pobyt už od 10. februára. Cez víkend prebehla oslava zrodenia tohto veľdiela a nechýbala na nej ani svetoznáma speváčka Beyoncé či iné celebrity.

Reklama

dubaj hotel atlantis the royal

Pri oficiálnom odhalení luxusného hotela nechýbalo naozaj nič veľkolepé. Od ikonického vystúpenia Beyoncé až po unikátne otvorenie reštaurácií, bol to víkend na ktorý sa nezabúda pre všetkých, ktorí sa ho zúčastnili.

Beyoncé prvýkrát naživo po štyroch rokoch

V sobotu 21. januára 2023 bol hotel Atlantis The Royal inaugurovaný nezabudnuteľným vystúpením svetovej ikony Beyoncé. Jej vystúpenie bolo zároveň jej prvým živým vystúpením od roku 2018. Speváčka zaspievala svoje najväčšie hity a sprevádzal ju Firdaus, 48-členný čisto ženský orchester, ktorého mentorom bol A.R. Rahman. Vystúpili tiež víťazi America’s Got Talent – The Mayyas, čisto ženská tanečná skupina z Libanonu.

Súčasťou večera bol tiež veľkolepý ohňostroj a vystúpenie DJ-ov zo zoskupenia Swedish House Mafia, ktorí zabávali ľudí do 3. hodiny ráno. Víkend patril aj hviezdnym otváraniam reštaurácií ako Nobu Dubai, Nobu by the Beach a Ling Ling, píše Time out Dubai.

atlantis the royal dubaj

Perly pre hostí 5*Atlantis the Royal

Vankúšové menu

Hosťom ubytovaným v apartmáne Atlantis The Royal alebo v Signature Penthouse ponúkne ich komorník vzorové menu z mini vankúšov, ktoré im umožní zažiť jedinečný spánok. Vzorový balíček obsahuje miniatúrne verzie každého vankúša, čo hosťom umožňuje skontrolovať tvar, dotyk a dojem z vankúšov predtým, ako sa pre niektorý z nich rozhodnú. Vankúšové menu pozostáva zo siedmich rôznych typov vankúšov, medzi ktoré patrí chladiaci vankúš, pamäťová pena na hlavu, pamäťová pena na nohy, pohánkový, tehotenský a telový vankúš.

Pozlátené žiletky

Hostia môžu využívať balíčky pripravené na mieru od luxusných značiek vrátane Hermès, Frette a Graff. Medzi nimi napríklad špeciálne vyrobené zlaté toaletné potreby – žiletka či hrebeň.

atlantis the royal dubaj

VIAC O HOTELI ATLANTIS THE ROYAL SA DOČÍTAŠ TU.


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

 • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
   • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
   5/5 - (2 votes)
  Komentáre

  Hana je z Bratislavy, kde vyštudovala žurnalistiku. Vyskúšala si život vo Varšave ako študent médií a v Berlíne ako redaktor v online magazíne. Pracovné skúsenosti ju zaviali do cestovného ruchu a tam sa doteraz cíti ako doma. Miluje víkendové city breaky po európskych destináciách, ale aj exotiku.

  Hore